Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród

Dom zaprojektował mąż gwiazdy, który jest architektem.
Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/justynasteczkowska/)
19.11.2021

Justyna Steczkowska należy do grona tych osób, które cenią sobie życie z dala od zgiełku miasta. Właśnie dlatego razem z mężem i z dziećmi zamieszkała w Radziejowicach pod Warszawą. - Willa położna jest na działce o powierzchni ponad jednego hektara – informuje serwis plejada.pl.

Polecamy także: Internauci bezlitośnie o nowej kuchni Blanki Lipińskiej: „Lepiej PRZED”

Jak mieszka Justyna Steczkowska?

Dom piosenkarki został zaprojektowany przez jej męża, który z zawodu jest architektem. Maciej Myszkowski postawił na biel, która stanowi doskonałe tło dla ekscentrycznych dodatków. W willi nie brakuje nietuzinkowych mebli, np. taboretu obitego materiałem w łaciaty deseń, czy fotela w kształcie czerwonych ust. W pokojach rzucają się również w oczy poduszki w zebrę, dywany ze skóry oraz futrzane narzuty na łóżko.

Wrażenie robi na pewno biała kuchnia artystki. Niezwykle elegancka, z ciekawymi donicami na zioła, podświetlanymi szafkami i akcentami w stylu boho. Justynie Steczkowskiej można również pozazdrościć bajkowego ogrodu. To wymarzone miejsce na codzienny relaks.

Zobaczcie kilka zdjęć z willi piosenkarki. Jak Wam się podoba?

Polecane wideo

Niesamowity apartament w starej kamienicy. Jak mieszka Anna Mucha?
Niesamowity apartament w starej kamienicy. Jak mieszka Anna Mucha? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Gabrysia (Ocena: 5) 25.11.2021 15:28
Nie brzydko się urządziła, spoko dywany. Mam w domu podobny. Zastanawiałam się tylko jak moja roomba sobie z nim będzie radzić ale bez problemu ogarnia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie