Trzy rytuały, które pomogą wypędzić złą energię z Twojego domu

Tanie i sprawdzone metody.
Trzy rytuały, które pomogą wypędzić złą energię z Twojego domu
Zdjęcie autorstwa Karolina Grabowska z Pexels
07.11.2021

Czujesz, że w twoim domu panuje dziwna atmosfera? Mamy na myśli sytuacje, kiedy ludzie często się kłócą, łatwo chorują czy czują się nerwowi we własnych czterech kątach. Jeśli właśnie twierdząco odpowiedziałaś na te pytania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w mieszkaniu pojawiła się zła energia.

Przeczytaj też: Jak pozbyć się pecha raz na zawsze? Szeptucha zdradza 5 sposobów

Zła energia w domu – jak z nią walczyć?

Istnieje wiele sposobów, by wypędzić z mieszkania złego ducha. Skąd więc wiadomo, które rytuały pomogą odzyskać pozytywne wibracje? Poniżej przedstawiamy trzy sprawdzone i skuteczne metody. Zanim jednak wybierzesz którąś z nich, zrób w domu porządek, wietrz cztery kąty, zainwestuj w świeże kwiaty i zapal białe świece. Te proste ruchy już pomogą ci się poczuć nieco lepiej.

Aby pozbyć się z wnętrza złej energii, w pierwszej kolejności zapal palo santo. Co to takiego? „Święte drzewo”, które potrafi uzdrawiać. Kiedy się je zapali, dym który wydziela przyniesie pozytywną energię. Niezłym pomysłem okaże się też medytowanie w takim klimacie.

Drugą propozycją jest sól. Tak, tak, pomysł ten znasz z filmów i seriali. Ten znany obrzęd wykorzystuje się od lat, by wypędzić z domu złego ducha. Wystarczy, że posypiesz w rogach tę przyprawę, a następnie pozostawisz ją na dwie doby. Po upływie tego czasu, zamieć lub odkurz pomieszczenie i… ciesz się dobrymi wibracjami!

Ostatnim, ale wcale nie mniej skutecznym rozwiązaniem, jest ustawienie w mieszkaniu kryształów. W końcu nie od dziś wiadomo, że mają one magiczną moc. Gdzie je postawić? Kamienie najlepiej ułożyć w rogach pokoju – w ten sposób stworzysz tarczę ochronną.  

Wypróbujesz?

Polecane wideo

Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie
Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2021 18:35
Co prawda nie wierzę w żadne zabobony, ale lubię mieć w domu porządek, bo inaczej nie mogę się skupić, a pracuję zdalnie. Sprawiłam sobie roombę, żeby nie tracić dużo czasu na sprzątanie, wydaję jej polecenia głosowe, co z resztą moja babcia uważa za czary :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie