Pomysł na prezent dla dziadka: Mucha w grochy

Wybór prezentu dla dziadka zawsze sprawia nie lada kłopot i wiele z nas odkłada jego kupno na ostatnią chwilę. Jeśli postąpiłaś tak i w tym roku, koniecznie skorzystaj z naszej propozycji!
Pomysł na prezent dla dziadka: Mucha w grochy
23.12.2009

Wybór prezentu dla dziadka zawsze sprawia nie lada kłopot i wiele z nas odkłada jego kupno na ostatnią chwilę. Jeśli postąpiłaś tak i w tym roku, to musimy cię lojalnie uprzedzić – do Wigilii został zaledwie jeden dzień i nie masz już czasu na wątpliwości. Na szczęście, z naszymi wskazówkami znalezienie czegoś odpowiedniego stanie się łatwiejsze! 

Po pierwsze, pamiętaj, że upominek powinien być praktyczny - starsi ludzie uwielbiają  proste akcesoria, przydatne w codziennym życiu. Z drugiej jednak strony, dziadek, jako elegancki mężczyzna, na pewno ucieszyłby się z modowego drobiazgu. Może więc warto połączyć przyjemne z pożytecznym i modne z praktycznym?

Doskonałym rozwiązaniem będzie szykowna, czarna mucha w białe grochy, którą znajdziecie w sklepach sieci KappAhl. Kosztuje jedyne 39 zł, więc dodatkowo warto zainwestować w efektowne opakowanie. O tym, jak fantazyjnie pakować prezenty, przeczytacie :minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} a:link, span.MsoHyperlink {mso-style-priority:99; color:blue; mso-themecolor:hyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; color:purple; mso-themecolor:followedhyperlink; text-decoration:underline; text-underline:single;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} .MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->w osobnym artykule.

Lilka Tylman

Zobacz także:

Jak kupować trafione prezenty?

Prezent nie musi być drogi - nawet dysponując 20 złotymi, możesz kupić (albo nawet sama zrobić!) coś fantastycznego!

Czy Polacy znowu zapożyczą się  na Święta?

Czy 27 grudnia, tradycyjnie już, jak co roku, obudzimy się z ogromnymi wyrzutami sumienia? 

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 00:20
Takie muchy widziałem na www.nostalgiadesign.pl/pl/muchy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2010 17:27
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2009 13:52
nie sory do baniiii!!! Taka mucha już założy boże pokopało wass!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2009 22:07
taaaak, ja już widzę mojego dziadka w takiej muszce. Popierdzieliło.;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2009 23:57
ja bym sama nosiła taka muche ^^
odpowiedz

Polecane dla Ciebie