Tak będzie wyglądała nowa kuchnia Blanki Lipińskiej. Internautka: „Jak w grobie”

Dominującym kolorem w wymarzonym mieszkaniu pisarki zdecydowanie będzie czerń.
Tak będzie wyglądała nowa kuchnia Blanki Lipińskiej. Internautka: „Jak w grobie”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/ & https://www.instagram.com/olaziareq/)
19.08.2021

W połowie kwietnia tego roku Blanka Lipińska pochwaliła się w social mediach, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie.

- Teraz czekają mnie tygodnie burzenia, bo zostaną tylko te ściany, których wywalić się nie da, tygodnie projektowania, urządzania, zakupów, decyzji.... Na bank będzie to mieszkanie inne niż wszystkie, a dlaczego to zobaczycie jak skończymy – pisała wówczas na Instagramie.

Za aranżację wszystkich pomieszczeń w wymarzonym gniazdku Lipińskiej odpowiada przyjaciółka pisarki, Aleksandra Ziarek. Projektantka wnętrz co kilka tygodni wrzuca na swój profil wizualizacje kolejnych pomieszczeń. Jakiś czas temu pokazała m.in. dwie łazienki autorki „365 dni” – jedną gościnną oraz drugą, znajdującą się tuż przy sypialni. Ostatnio podzieliła się z kolei z internautami projektem kuchni.

Zobacz także: Blanka Lipińska nie chce być mamą. Podała konkretny powód

Jak będzie wyglądała kuchnia w nowym domu Blanki Lipińskiej?

- Kuchnia marzeń to bijące serce domu. Przestronna i wygodna oraz funkcjonalnie urządzona. To ona powinna być idealnie dopasowana do właściciela i wypełniać wnętrze aromatem jego potraw. Stworzyłam ją dla Blanki @blanka_lipinska i gdy tak na nią spoglądam to już widzę jak krząta się po niej i robi sobie poranne kakao – napisała na Instagramie Aleksandra Ziarek, dołączając do postu dwie fotografie.

Widać na nich przestronne pomieszczenie z ogromną wyspą umieszczoną na samym środku. W tle znajdują się minimalistyczne szafki aż po sufit oraz nowoczesne oświetlenie. Uwagę przykuwa zwłaszcza surowy klimat wnętrza, jak i dominujące w nim ciemne barwy.

Jak wystrój skomentowali internauci? Wielu z nich stwierdziło, że to „nie ich klimaty, ale najważniejsze, by podobało się Blance”. Jedna z komentatorek napisała nawet przewrotnie: „Jak w grobie, myślę że idealnie oddaje charakter Blanki, brakuje tam takiej małej trumny, piękny projekt”.

A Wam jak się podoba?

Polecamy także: Blanka Lipińska szaleje na zakupach. Spodobały jej się nietypowe klapki za 1200 zł

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Ziareq (@olaziareq)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Polecane wideo

Blanka Lipińska pokazała swój nowy apartament. Obraz z Baronem, dużo gitar, czaszek i…
Blanka Lipińska pokazała swój nowy apartament. Obraz z Baronem, dużo gitar, czaszek i… - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.08.2021 10:46
Wygląda jak sala pożegnań w domu pogrzebowym. Wyspa przypomina katafalk że tylko trumnę na niej postawić, miejsce na wieńce z tyłu też widzę jest Tam w tej przerwie między szafkami wystarczy umieścić podświetlony krzyż, obok wyspy postawić dwa lichtarze i gotowe. Naprawdę nie rozumiem skąd ta moda na takie zimne, bezduszne wnętrza. Kuchnia w nowoczesnych projektach albo przypomina laboratorium, albo prosektorium albo tak jak tu salę pożegnań. Wszędzie ta sama sztampa, ta sama lodowata, sterylna pustka. Wstyd dla projektantów. Wnętrza lat 80/90tych były dużo bardziej przyjazne i przytulne. To co widzę dziś to po prostu zimne mieszkania zimnych, skupionych na sobie maszyn do pracy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2021 11:28
Okropna jest ta kuchnia. Moja jest w jasnych kolorach i o wiele lepiej wygląda. W swojej kuchni mam sporo kolorowych dodatków, które zamawiałam ze SkładnicyTowarów uważam, że taki wystrój jest milszy dla oka i przytulny. No ale jak widać, każdy ma inny gust.
odpowiedz
Olka (Ocena: 5) 20.08.2021 14:40
Ja bym urządziła to inaczej, mam nadzieję, że będę miała niedługo okazję w nowym mieszkaniu w Rowach, Apartamenty Lubicz.
odpowiedz
Olek (Ocena: 5) 19.08.2021 12:46
Nie tylko kuchnie wszystkie robią na jedno kopyto Siebie tez . Co ta komuna z ludźmi zrobiła ?
odpowiedz
Julka (Ocena: 5) 19.08.2021 12:43
Blanka to i zęby musi mieć białe .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie