Pomysł na prezent dla nastolatka: Stylowe słuchawki

Ich imponujący rozmiar i oldschoolowa forma sprawiają, że takiego gadżetu nie powstydziłby się żaden szanujący się DJ
Pomysł  na prezent dla nastolatka: Stylowe słuchawki
15.12.2009

Wszechobecny dzisiaj kult „muzyki zawsze tam, gdzie ty” zmusza twórców sztuki użytkowej do szukania nowych rozwiązań w dziedzinie muzycznych technologii. Zatykanie uszu stało się już tak popularne, że każdemu, kto chce być na topie, wprost nie wypada nie zasilić swojej słuchawkowej dyskoteki zastrzykiem szyku i nowoczesnego design.

Doskonałą odpowiedzią  na rosnący apetyt na estetyczne doznania wszystkich melomanów są supermodne słuchawki marki Scullcandy. Ich imponujący rozmiar i oldschoolowa forma sprawiają, że takiego gadżetu nie powstydziłby się żaden szanujący się DJ. Słuchawki występują w dwóch wersjach – kolorowo-komiksowej oraz elegancko-kraciastej. Ta pierwsza z pewnością przypadnie do gustu każdemu mniej lub bardziej zbuntowanemu nastolatkowi. Z kolei czarno-białe barwy i srebrne retro elementy powinny spodobać się szalonemu klubowiczowi w każdym wieku. To doskonały pomysł na prezent pod choinkę dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez porcji dobrej muzyki i choć odrobiny światowej mody!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Jak zrobić listę świątecznych zakupów?  Tradycyjna kartka i długopis odeszły już do lamusa. Przydatnym narzędziem w planowaniu świątecznego budżetu może okazać się elektroniczna lista zakupów tzw. Listonic.

Przepis na święta w twoim domu

Znaleźliśmy kilka porad, jak wprowadzić do naszego domu tyle świątecznego nastroju, ile dusza zapragnie.

Polecane wideo

Komentarze (42)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2009 22:11
A skad wiesz ze ta jakosc jest dobra?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2009 12:17
Bombowe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2009 12:17
Masakra...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2009 16:31
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2009 15:21
Stylowe?! Raczej BANANOWE!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie