Szukasz lodówki? Te 3 inteligentne modele cieszą się największą popularnością

Robią w tym roku prawdziwą furorę!
Szukasz lodówki? Te 3 inteligentne modele cieszą się największą popularnością
fot. iStock
28.05.2021

Można się bardzo zdziwić, co najlepsze lodówki na rynku mają do zaoferowania odbiorcom. Technologia rozwinęła się w ostatnim czasie niezwykle dynamicznie, a nowe lodówki do naszych domów korzystają z nowinek technologicznych pełnymi garściami. Sprawdźmy, co potrafi nowoczesna lodówka.

Najlepsze modele lodówek

Ponieważ przeciętna rodzina kupuje nową lodówkę relatywnie rzadko, to łatwo jest przegapić rewolucyjne zmiany, jakie dokonały na polu technologii służących nam w kuchni. Najlepsze modele lodówek to dziś inteligentne urządzenia, które potrafią dostosować się do naszych potrzeb i spełniać swoją funkcję tak doskonale, jak jeszcze nigdy przedtem.

Fot. materiały prasowe

Przykłady najlepszych modeli lodówek w roku 2021

Przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie najlepszych lodówek w roku 2021. Wszystkie modele są dostępne w Media Expert online: www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki. Wybieraliśmy sprzęt wyłącznie najwyższej klasy – takie kryteria przyjęliśmy. Oto nasza najlepsza trójka w skrócie.

Lodówka Samsung EF Family Hub

To lodówka side by side. Drzwi rozsuwają się na prawo i lewo, pokazując przestronne, dobrze wyposażone, jasne i przejrzyste wnętrze. Pod dostatkiem jest tu miejsca na wszystkie produkty spożywcze. Na zewnętrznych drzwiach zamontowano ekran, który wyświetla nam aplikacje, sygnał telewizyjny, pozwala na łatwe programowanie, zapewnia informacje o tym, co dzieje się z naszym pożywieniem. Słowem, stanowi bardzo użyteczny komputer, pomagający nam w kuchni i życiu codziennym.

Lista funkcji idealnie dopasowanych do możliwie pełnej funkcjonalności, jaką obecnie można sobie pomyśleć, jest długa (np. funkcja przechowywania wina, mechanizmy pozwalające przechowywać żywność dłużej i w lepszym stanie, itd.). Prawdziwie mistrzowski model.

Miele KS 28463 D

To również ekstraklasa wśród lodówek. Wysmukła, elegancka lodówka, którą możemy sterować smartfonem poprzez specjalne aplikacje. Jest niezwykle cicha, oczywiście No Frost i bardzo oszczędna pod względem zużycia energii. Urządzenie jest w pełni ekologiczne. Dziecięce rysunki lub przypięte kartki pocztowe na drzwiach lodówki zyskują tu nowy wymiar, ponieważ na jej zewnętrznych drzwiach można... pisać, rysować i malować!

Zastosowano w niej systemy optymalne dla przechowywanej żywności, więc pozostaje ona świeża dłużej. Na uwagę zasługuje też bardzo nowoczesny i konfigurowalny system półek wewnętrznych, dzięki czemu można ją jeszcze bardziej spersonalizować.

Hitachi R

To lodówka z kostkarką, konstrukcja także side by side. Jest wyjątkowo oszczędna ekonomicznie – zużywa bardzo mało energii. Posiada doskonały układ wnętrza i systemy sterujące przechowywaniem produktów, a także udoskonalony system chłodzenia. W lodówce znajduje się specjalne miejsce dla warzyw i owoców. Warto dodać, że to jedna z najlepszych lodówek z kostarką do lodu na rynku.

Podsumowanie

Jak widać, najlepsze modele lodówek to już nie tylko miejsce do przechowywania żywności, ale też sprytna pomoc w kuchni i całym domu. Lodówka sprzed 10 lat różni się znacznie od modeli najnowszych i najlepszych. Żart: „Czy rozmawiałeś już ze swoją lodówką?” nabiera nowego znaczenia, bo z nowoczesną lodówką naprawdę można porozmawiać, a przynajmniej wydać jej polecenia głosowe.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie