Pomysły na mikołajkowy prezent dla ukochanego

Dzisiaj pomożemy ci wybrać mikołajkowy prezent dla ukochanego! Pamiętaj, że nawet jeśli na co dzień udaje twardziela, z pewnością rozczulisz go swoją niespodzianką i będziesz mogła liczyć na rewanż…
Pomysły na mikołajkowy prezent dla ukochanego
01.12.2009
> -->

Czujesz już w powietrzu zapach piernika i słyszysz tupot koni ciągnących sanie? Choć do Gwiazdki zostały jeszcze trzy tygodnie, to w tę niedzielę będziesz miała idealną okazję do obdarowania najbliższych upominkami z okazji mikołajek.

Dzisiaj pomożemy ci wybrać prezent dla ukochanego! Pamiętaj, nawet jeśli na co dzień udaje twardziela, z pewnością rozczulisz go swoją niespodzianką i będziesz mogła liczyć na rewanż…. :).

Mikołajkowy podarek, który wręczysz mężowi, chłopakowi, narzeczonemu albo przyjacielowi, obowiązkowo musi być pomysłowy, zaskakujący i choć trochę praktyczny. Zdecydowane "nie" mówimy jednak bokserkom, skarpetom czy grom komputerowym! W tym roku postaw przede wszystkim na fantazję, której na pewno nie brakuje naszym propozycjom.

Przed wami ranking 10 najgorętszych upominków, które przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Szczególnie temu jednemu jedynemu!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Czy Polacy znowu zapożyczą się na święta?

Czy 27 grudnia, tradycyjnie już, jak co roku, obudzimy się z ogromnymi wyrzutami sumienia, a niejeden z nas z ogołoconym kontem i kredytem, który trzeba spłacać do… kolejnych świąt?

Jak odżywić suchą skórę?

Zimą ważne są nawilżanie, odżywianie i odpowiednia ochrona.    

 

Polecane wideo

Komentarze (107)
Ocena: 5 / 5
Milko (Ocena: 5) 26.11.2014 15:12
Ja swój prezent znalazłam na stronie www.allprints.pl i uważam, że to idealne połączęnie praktyczne i śmieszne zarazem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2012 16:20
Ja do poprzedniego roku nie miałem pasji. Obecnie po tym jak moja kochana żona wpadła na pomysł, aby podarować mi coś kreatywnego zacząłem kolekcjonować i tym samym inwestować w siebie, w naszą przyszłość. Być może którejś z pań się przyda ;) www.trzyzyczenia.com.pl/sklep/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2011 11:03
hehe fajowee.;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2009 21:09
moim zdaniem najlepsze prezenty ukryte są w sercach, a nie w tym o jakiej wartości kupisz prezent. Liczy się gest. Można zawsze coś samemu zrobić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2009 21:06
szkoda wam pieniędzy dla ukochanych? głupota ludzka nie ma granic. A tak w nawiasie to najlepsze prezenty ukryte są w sercach, ale żeby nie było głupio to chociaż jakiś upominek. ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie