Odkurzacze dla trendsetterek - modne i wygodne!

Utalentowani polscy projektanci stworzyli unikalne egzemplarze odkurzaczy Ergorapido. Zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które obok porządku i czystości cenią sobie wygodę oraz luksus. Od dzisiaj odkurzanie może stać się prawdziwą przyjemnością!
Odkurzacze dla trendsetterek - modne i wygodne!
29.11.2009
>

Ergorapido firmy Electrolux to elegancki i lekki, bezprzewodowy odkurzacz, który łączy wysoką skuteczność działania, atrakcyjny wygląd i prostotę obsługi. Otrzymał szereg nagród za atrakcyjne wzornictwo, m.in. IFA Award 2008 oraz Red Dot Award 2008. Został też doceniony w Polsce, gdzie otrzymał nagrodę Machina Design 2008 i Złotą Willę 2008. Ze względu na swój nietypowy kształt, piękną formę i efektywność odkurzania Ergorapido zyskuje coraz szersze grono sympatyków. W 2008 roku jeden egzemplarz został ozdobiony 3730 kryształami z kolekcji CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements. Pomysł spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem, a czarny odkurzacz z kryształami wzbudzał spore zainteresowanie zarówno w Polsce, jak i zagranicą.  

W tym roku Electrolux postanowił pójść krok dalej. Zaprosił do współpracy trójkę utalentowanych młodych projektantów: Elwirę Horosz, Gregora Gonsiora oraz Marcina Nowaka i powierzył każdemu z nich zadanie przystrojenia jednego Ergorapido, pozostawiając twórcom swobodę doboru materiałów i stylu zdobienia. Warunek był tylko jeden – upiększone odkurzacze muszą pozostać w pełni funkcjonalne. W efekcie powstały trzy bardzo różne, niezwykle atrakcyjne i całkowicie unikalne egzemplarze Ergorapido. 

Zalety nowego odkurzacza Ergorapido

2 w 1  

Bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido 2 w 1 składa się z ręcznej jednostki roboczej i pionowej kolumny zakończonej ssawką podłogową. Jedno naciśnięcie specjalnego przycisku uwalnia ważącą około 1 kilograma ręczną część odkurzacza, która pozwala szybko i skutecznie posprzątać małe kuchenne powierzchnie robocze, meble czy wnętrze samochodu. Ponowne umieszczenie jej w pionowej kolumnie umożliwia tradycyjne odkurzenie do 80 m2 podłogi, bez ograniczeń, jakie stwarza kabel. 

Skuteczność 

Ergorapido 2 w 1 to odkurzacz o wysokiej skuteczności. Zawdzięcza ją elektroszczotce i wirowej sile ssania. Wirowy ruch powietrza zapobiega osadzaniu się kurzu na filtrze, przez co siła ssania nie słabnie. Wszystko to sprawia, że urządzenie skutecznie zbiera wszelkie okruchy, włosy, piasek i kurz. Przegubowa budowa ramienia ssącego powoduje, że Ergorapido 2 w 1 zwinnie porusza się pomiędzy meblami. 

Wygoda 

Ergorapido 2 w 1 jest prosty w obsłudze i cichy. Kurz czy śmieci zbierane są w specjalnym pojemniku. Gdy pojemnik jest pełen, wystarczy otworzyć pokrywę, by go opróżnić. Do tego celu można również wykorzystać tradycyjny odkurzacz, po włożeniu jego rury do specjalnie w tym celu przygotowanego otworu zabezpieczonego klapką. Ergorapido nie sprawia także żadnych kłopotów z przechowywaniem. Może stać w dowolnym miejscu na podłodze, w wolnostojącej ładowarce lub wisieć, po przykręceniu jej do ściany.  

Odkurzacz Ergorapido jest obecnie dostępny w trzech kolorach: złotym (ZB2811), fioletowym (ZB2812) i pomarańczowym (ZB2813).

Sugerowana cena detaliczna: 529,00 PLN 

Materiały prasowe 

Zobacz także

Uwaga, roztocza atakują! 

Roztocza kurzu to jeden z najbardziej rozpowszechnionych, wszechobecnych pasożytów. Są niewidzialne gołym okiem, ale wielu alergikom spędzają sen z powiek… 

Jak posprzątać po imprezie? 

Grunt to dobra organizacja, pozytywne nastawienie oraz nasze porady, które pomogą ci uporać się z poimprezowym bałaganem!

Polecane wideo

Komentarze (25)
Ocena: 5 / 5
Żanetka (Ocena: 5) 17.07.2019 20:17
moim zdaniem Roomba to odkurzacz godny polecenia - sam sprzata. można było wymyślić coś genialniejszego?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2009 22:27
wole Dyson'a :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 12:14
niektóre komentarze sa kasowane czy papilot mi szwankuje...?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 11:07
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 09:07
Gdybym taki dostała, może częściej a na pewno chętniej odkurzałabym:
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie