Nowe mieszkanie Olgi Kalickiej: przytulna aranżacja, nietypowe ściany, piękne meble

Chciałybyście tak mieszkać?
Nowe mieszkanie Olgi Kalickiej: przytulna aranżacja, nietypowe ściany, piękne meble
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/olgakalicka/)
25.10.2020

W sierpniu Olga Kalicka wraz ze swoją rodziną przeprowadziła się do nowego mieszkania. Dzięki temu, że aktorka od czasu do czasu pokazuje na Instagramie zdjęcia swojego apartamentu, możemy zobaczyć jego wystrój, kolorystykę oraz rozkład pomieszczeń. A te naprawdę robią pozytywne wrażenie.

Polecamy także: Jak mieszka Marta Wierzbicka? Pokazała wnętrze z lat 80.

Jak mieszka Olga Kalicka?

Młoda mama postawiła na jasne wnętrza. Ściany są białe, podłogi drewniane, a w pokojach znajduje się sporo roślin. Uwagę przykuwa zwłaszcza wygodna, miękka kanapa w szaro-zielonym kolorze, a także nietypowa tapeta w salonie, dzięki czemu ściana wygląda stylowo i oryginalnie.

Pokoik małego Aleksego, czyli syna aktorki, również został pomalowany na biało. W tym samym kolorze są też jego mebelki: łóżko, stolik z krzesłem oraz regał na zabawki. Na ścianie nie zabrakło także tapety w dziecięcym klimacie, a na podłodze wygodnej maty do zabawy.

W kilku pomieszczeniach apartamentu widać również ciekawe obrazki. Całość prezentuje się niezwykle przytulnie i estetycznie. Chciałybyście tak mieszkać?

Zobaczcie kilka zdjęć w naszej galerii.

Polecane wideo

Tak wygląda przystojny chłopak Oliwii Bieniuk!
Tak wygląda przystojny chłopak Oliwii Bieniuk! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Wiki (Ocena: 5) 24.11.2020 09:11
Mam w mieszkaniu identyczny stół. Trochę obawiałam się czy z tych zakamarków roomba wyciągnie wszystkie nieczystości ale moje obawy były niepotrzebne.
odpowiedz
Marika (Ocena: 5) 28.10.2020 00:12
Bardzo fajne mieszkanie :) Szczególnie podoba mi się kolor kanapy, może przejdę się jutro do salonu gala collezione i właśnie o takie obicie poproszę, bo dziś nie mogłam się zdecydować, taki mają tam wybór :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2020 13:19
Ten przykuc na zdjęciach raczej niefortunny. Sugeruje że szykuje się do zrzucenia dwójki.
odpowiedz
Miley (Ocena: 5) 25.10.2020 12:55
Skoro zarobiła i ma, to cudownie. Ja się już nie mogę doczekać, aż się wyprowadzimy na swoje. Zatrudniliśmy nawet ekipę z Budo-Dekoracja i działamy z remontem!
odpowiedz
Renata (Ocena: 5) 25.10.2020 11:26
No ładne to mieszkanie. J a teraz jestem na tym etapie urządzania. Kupiliśmy z mężem piękne lokum w Apartamenty Lubicz w Rowach i to urządzanie to jest najbardziej ekscytujące.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie