Dzięki tym urządzeniom polubisz zajmowanie się domem

Zaoszczędzą Twój czas, który będziesz mogła poświęcić na przyjemności.
Dzięki tym urządzeniom polubisz zajmowanie się domem
fot. iStock
13.06.2020

Kto powiedział, że mając teraz nieco więcej czasu w domu, musisz przeznaczać go na sprzątanie, prasowanie i inne nużące czynności? Podrzucamy Ci cztery niewielkie urządzenia, które skutecznie wyręczą Cię w domowych obowiązkach. W dodatku nie kosztują fortuny!

Odkurzacz z funkcją mopa

A konkretnie robot odkurzający, wyręczy Cię nie tylko tej najmniej lubianej czynności, jaką jest odkurzanie, ale i w czyszczeniu podłogi na mokro! W przypadku modelu Tefal Explorer RG6875 możesz również zaplanować jego pracę, ustalając tygodniowy harmonogram.

Fot. www.mediaexpert.pl

Dzięki trzem trybom pracy robot odkurzający Tefal Explorer RG6875 dokładnie wyczyści powierzchnie o złożonym układzie, odkurzy pokój w szybszej, 30-minutowej sesji lub skupi się na krawędziach listw przypodłogowych. Podczas gdy Ty będziesz mogła spokojnie pracować, oglądać serial albo czytać książkę. Wspaniałe, prawda?

Cena: 999,99 zł

Czyścik parowy

A co z resztą zakątków w mieszkaniu? Kiedy są obecni wszyscy domownicy, wszystko brudzi się szybciej, więc tym częściej musisz na to zareagować. Nie trać czasu na mozolne wycieranie. Czyścik parowy to rewelacyjne, niewielkie i niedrogie urządzenie, które poradzi sobie z każdym brudem. My polecamy model Sencor SSC 3001YL, który błyskawicznie doczyści płytki ceramiczne i wszystkie trudne dostępne zakamarki. Co istotne, Usuwa do 99% bakterii i jest w pełni ekologiczny, nie wytwarza żadnych substancji chemicznych, przez co zyskasz pewność, że żadna powierzchnia, którą czyścisz, nie zostanie zniszczona.

Fot. www.mediaexpert.pl

Działanie czyścika polega na trwającym 2,5 minuty podgrzaniu wody do wrzątku i wydobywaniu się pary przez specjalną dyszę. Z pomocą tego sprytnego urządzenia umujesz okna, piekarnik, lustra, a nawet tapicerkę, i to niezwykle szybko. Do urządzenia dołączone są: podstawowa równa dysza i dysza wygięta, wąż elastyczny, głowica do mini mopa z tkaniną ochronną oraz szczotka okrągła i nasadka do mycia okien.

Cena: 119 zł

Parownica do ubrań

Selfie w nowym ubraniu, a może wideokonferencja z klientem lub ze współpracownikami? Dzięki parownicy do ubrań Tefal Access Steam Care DT9100 błyskawicznie doprowadzisz do perfekcyjnego wyglądu każde ubranie. Umożliwia to ultra wydajna para, która – w zależności od tego, który z trzech trybów wybierzesz – jest w stanie bezpiecznie wygładzić każdy rodzaj tkaniny, nawet jedwab. Co więcej, urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 40 sekund! Do zestawu dołączony jest specjalny zaczep na ubrania, dzięki któremu uprasujesz rzecz nie tylko w pozycji poziomej, ale również pionowej.

Fot. www.mediaexpert.pl

Co istotne, para rozprowadzana we włóknach zabija do 99,9% zarazków i bakterii, a także odświeża ubrania i usuwa z nich nieprzyjemne zapachy. To idealna opcja, kiedy ubranie nie jest brudne, a jedynie potrzebuje delikatnego odświeżenia!

Cena: 379 zł

Generator pary

To świetna alternatywa parownicy do ubrań. Generator pary Tefal Pro Express Ultimate GV9620 oferuje wyrzut pary o mocy 180 g/min pod ciśnieniem 8 barów, co gwarantuje doskonałe rezultaty prasowania i wyjątkowo łatwe usuwanie nawet najtrudniejszych zagnieceń. A jak to urządzenie oszczędza Twój czas? Otóż, para pod tak wysokim ciśnieniem umożliwia prasowanie nawet kilku warstw jednocześnie! Urządzenie zabija również 99,99% bakterii we wszystkich prasowanych tkaninach bez ryzyka uszkodzenia tkanin. Chroni również ubrania przed plamami z wody i kamienia, przekształcając krople i wycieki w parę. Z kolei szufladka Calc Collector ułatwia usuwanie kamienia, zapewniając większą żywotność urządzenia i gwarantując zawsze jednakowo mocny wyrzut pary.

Cena: 1699 zł

Fot. www.mediaexpert.pl

 

Te i inne urządzenia, które ułatwią Ci życie nie tylko podczas kwarantanny, kupisz teraz w promocyjnych cenach na www.mediaexpert.pl.

 

Materiał promocyjny

Polecane dla Ciebie