Masz coraz mniej czasu na przyjemności? W ten sposób szybko go odzyskasz

Polecamy niewielkie urządzenie, które wyręczy Cię w domowych obowiązkach.
Masz coraz mniej czasu na przyjemności? W ten sposób szybko go odzyskasz
fot. Kinga Cichewicz / Unsplash
30.04.2020

Już zapewne zdążyłaś się zorientować, że domowa izolacja wymusza na Tobie bycie pełnoetatową gospodynią domową. Mnóstwo czasu spędzasz na pracach domowych, których dotychczas nie musiałaś wykonywać tak często. Dom brudzi się w mgnieniu oka, zwłaszcza jeżeli mamy dzieci i/lub czworonoga. Zaczynasz zastanawiać się, jakim cudem ma wystarczyć ci czasu na pracę, a po godzinach: lekturę, planszówkę czy nowy film na Netfliksie? Jeżeli przeżywasz dokładnie to samo, co my, chciałybyśmy podzielić się z Tobą rozwiązaniem, które bardzo pomaga nam przetrwać ten niełatwy  czas. Polecamy urządzenie, które będzie istnym zbawieniem w natłoku domowych obowiązków.

Chodzi o supercichy odkurzacz Roomba 980 popularnej marki IROBOT. Tego producenta znają i doceniają również posiadacze innych przydatnych urządzeń sprzątających, m. in. robotów mopujących Braava. Oto, co potrafi ten niezwykle popularny robot odkurzający.

Fot. www.mediaexpert.pl

Skuteczne sprzątanie wszystkich powierzchni

Tajemnicą niezwykle skutecznego działania tego urządzenia są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do czyszczenia wszystkich powierzchni. Unikalny design robota Roomba 980 i ruchoma głowica czyszcząca sprawiają, że szczotki ściśle przylegają do podłogi i dostosowują się do sprzątanej powierzchni, usuwając dosłownie wszystko: od drobnego kurzu po większe zabrudzenia.

Zwiększona moc ssąca

Jest możliwa dzięki funkcji Power Boost zapewniającej 10-krotnie większą moc ssącą i automatyczne zwiększanie wydajności na dywanach i wykładzinach. Bo, jak wiadomo, to właśnie tam ukrywa się najwięcej kurzu i brudu. Specjalnie wyprofilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki czemu IROBOT Roomba 980 może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach.

Fot. www.mediaexpert.pl

Technologia vSLAM

Na czym polega? Urządzenie dopasowuje po prostu proces sprzątania do otoczenia. Manewruje wokół mebli, odkurza pod nimi oraz przy krawędziach. Robot wyposażony jest w optyczny czujnik, dzięki któremu tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie, gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać!

Roomba znajduje kurz i brud

Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, IROBOT Roomba 980 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Sprzątanie przy krawędziach i narożnikach

Odbywa się dzięki specjalnie zaprojektowanej wirującej szczotce bocznej, pracującej pod kątem 27 stopni. Wymiata śmieci i brud wzdłuż krawędzi i z narożników w obszar sprzątania.

Fot. www.mediaexpert.pl

Automatyczne ładowanie i wznowienie pracy

IROBOT Roomba 980 działa nieprzerwanie do 120 minut. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, urządzenie pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

Idealne rozwiązanie dla posiadaczy zwierząt

Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek, które nie dopuszczają do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś

Nie chcesz odrywać się od serialu czy zabawy z dzieckiem? Z łatwością połączysz się z Twoją Roombą dzięki aplikacji IROBOT HOME. Urządzenie rozpocznie sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Raporty Clean Map pokażą Ci gdzie sprzątał Twój robot odkurzający, wraz z mapą pokrycia powierzchni oraz czasem sprzątania. Dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia o zakończeniu sprzątania.

Fot. www.mediaexpert.pl

Współpraca z asystentami głosowymi

Roomba 980  wyręczy Cię niezależnie od tego, czy chodzi o zmierzenie się z bałaganem w kuchni, czy sprzątnięcie całego poziomu Twojego domu. Dzięki aplikacji iRobot Home, Roomba jest kompatybilna z systemami Amazon Alexa i Google Assistant. Możesz więc zainicjować, wstrzymać i zakończyć cykl pracy robota poprzez wypowiedzenie komendy głosowej.

 

Robot odkurzający IROBOT Roomba 980 kosztuje 2 199 zł, w Media Expert możesz kupić je również na raty.

Materiał promocyjny

Advertisement

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2020 09:14
Mam roombę, to świetny wynalazek! Dobrze, że wynalazcy myślą o kobietach i o tym jak im ulżyć w domowych obowiązkach.
odpowiedz
olka (Ocena: 5) 01.05.2020 00:34
Jako posiadaczka domu z trzema psami wiem jak dużo można marnować czasu na odkurzanie. Ostatnio na nocnej promocji w me udało mi się kupić irobota w okazyjnej cenie - polecam wszystkim.
odpowiedz
Martyna (Ocena: 5) 30.04.2020 23:16
fajnie że w media expert jest możliwość rat bo taki odkurzacz przydałby się mojej mamie bo nie powinna się już tyle schylać
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie