Cierpisz na chroniczny brak czasu? To niewielkie urządzenie BARDZO ułatwi ci życie

Już nie pamiętamy, jak wyglądało życie sprzed jego kupna.
Cierpisz na chroniczny brak czasu? To niewielkie urządzenie BARDZO ułatwi ci życie
fot. iStock
16.12.2019

Ręczna parownica do ubrań – urządzenie, które uratuje życie każdej zabieganej kobiecie

A przynajmniej znacząco je ułatwi. Wyobraź sobie sytaucję, kiedy jesteś już kompletnie ubrana, ale nagle zauważasz na swojej bluzce, sukience czy spódnicy zagniecenie, które burzy cały twój nienaganny wizerunek. Czy taki obrazek aż za często jest u ciebie rzeczywistością? Dzięki ręcznej parownicy Philips Steam&Go (którą szczerze polecamy) szybko odświeżysz i wygładzisz ubrania tuż przed wyjściem z domu lub w czasie podróży. Parownica jest bezpieczna dla wszystkich materiałów, a więc bez obaw usuniesz z jej pomocą zagniecenia nawet z delikatnych tkanin. To poręczne urządzenie nie wymaga też rozkładania deski do prasowania.

Jeszcze jedną rewelacyjną umiejętnością tparownicy Philips Steam&Go jest odświeżanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów z płaszczy, swetrów, a nawet tapicerki. Bezcenne! Co więcej, za pomocą gorącej pary zabija do 99,9% bakterii, więc jeżeli jesteś mamą, ta parownica zadba również o perfekcyjną czystość ubranek i zabawek twojego dziecka.

O taki sprzęt zdecydowanie można poprosić Świętego Mikołaja, ale my polecamy wyposażyć się w niego jeszcze przed świętami, abyś już podczas Wigilii olśniewała perfekcyjnym wyglądem!

 

Materiał promocyjny

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie