Masz zwierzaka? To urządzenie upora się z każdą ilością sierści!

Będzie idealnym prezentem dla wszystkich, którzy mają dosyć ciągłego sprzątania i zgiętego kręgosłupa.
Masz zwierzaka? To urządzenie upora się z każdą ilością sierści!
fot. materiały prasowe
04.12.2019

Czy masz wrażenie, że sprzątanie śladów obecności twojego pupila kilka razy dziennie to syzyfowa praca? Mamy dobrą wiadomość. Na rynku pojawił się nowoczesne urządzenie, który oszczędzi twój czas i kręgosłup. Mowa o nowym modelu robota odkurzającego Roomba i7, który obsłużysz za pomocą Asystenta Google na smartfonie lub głośnika Alexa. Nie ruszając się z kanapy.

iRobot Roomba i7 – odkurzacz nie tylko dla właścicieli zwierząt

Wszędobylska sierść będzie już tylko wspomnieniem, a to za sprawą 3-stopniowego systemu sprzątania AeroForce™. Specjalnie zaprojektowana szczotka dokładnie wyczyści narożniki i krawędzie powierzchni wzdłuż ścian, a dwie gumowe szczotki wysprzątają każdy typ podłogi – od dywanów po drewno i kafelki. Dzięki dużej mocy ssania odkurzacz zbierze zarówno małe cząstki, jak i większe zabrudzenia.

 

 

Urządzenie będzie też świetnym pomocnikiem w utrzymaniu czystości powierza. Roomba wyposażona jest w filtr AeroForce, który przechwytuje aż 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

 

Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak inteligentne

A to dlatego, że urządzenie uczy się rozkładu twojego mieszkania, wiedząc, że sypialnia jest sypialnią, a kuchnia – kuchnią. Poradzi sobie nawet z wielopiętrowym domem! Posłusznie wysprząta konkretne pomieszczenie – wystarczy, że wydasz mu odpowiednią komendę. Jeżeli pisałyśmy, że podczas pracy Roomby możesz spokojnie relaksować się na kanapie, to naprawdę miałyśmy to na myśli. Robot nie potrzebuje żadnej pomocy, nie musisz przestawiać doniczek i innych sprzętów, które stoją na podłodze. Roomba bardzo sprawnie porusza się nawet w gęsto umeblowanych mieszkaniach.

 

 

Czy to idealny pomysł na prezent dla właścicielki futrzastego psa lub kota? Naszym zdaniem, zdecydowanie tak!

 

 

 

Materiał promocyjny

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.12.2019 13:25
Prawdziwe zbawienie dla posiadaczy długowłosych czworonogów to Roomba 965. Ma czujniki wykrywające brudne miejsca, a szczotki zbierają włosy i sierść. Z rozsypanymi chrupkami też sobie radzi :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2019 20:48
Kiedyś sobie kupię, jak trochę stanieje. Na razie odkurzam siedząc na krzesełku z kółkami;-) inaczej mój kręgosłup by nie wytrzymał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.12.2019 18:20
Polecam. Urządzenie drogie ale od czasu jak je kupiłam ani raz nie odkurzałam. Nastawiam roombe żeby sprzątała jak mnie nie ma w domu. Cudo. Jest czysto bez wysilku
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie