Idealne mieszkanie Kasi Tusk: Białe ściany, fortepian, kominek, gustowne fotografie…

Zobaczcie, jak na co dzień mieszka blogerka. Szczerze zazdrościmy!
Idealne mieszkanie Kasi Tusk: Białe ściany, fortepian, kominek, gustowne fotografie…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/)
10.02.2019

Kiedyś nazwisko Kasi Tusk kojarzyło się głównie z jej tatą, byłym premierem Polski, a obecnie przewodniczącym Rady Europejskiej. Dzisiaj córka Donalda Tuska jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Wciąż rosnąca rzesza jej fanek ceni ją z prostego powodu: mimo sławy, Kasia pozostała niezwykle skromną osobą, która nie epatuje swoim życiem prywatnym i nie wywołuje skandali tylko po to, by pisały o niej plotkarskie media. Nawet fakt o swoim ślubie udało jej się zachować w tajemnicy przez pięć lat!

Zobacz także: Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza!

Od niedawna Kasia cieszy się nową rolą szczęśliwej mamy. I choć próżno szukać w jej mediach społecznościowych zdjęć dziecka, to można na nich znaleźć coś innego: fotografie jej pięknego mieszkania.

Blogerka urządziła wnętrza bardzo gustownie. Ściany i meble są białe, obrazki umieszczone w estetycznych ramach, a klasy dodają pomieszczeniom dodatki w postaci miękkich zasłon, narzut i poduszek. Kasia ma także fortepian, kominek i przepiękne, duże okna, przez które do środka wpada słońce.
My szczerze zazdrościmy i musimy przyznać, że taki wystrój mieszkania podoba nam się o wiele bardziej niż ten, na który zdecydowała się Kylie Jenner. Przypomnijmy: Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!”

Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!”
Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.85 / 5
gość (Ocena: 5) 04.03.2019 10:51
Pytanie, czy to jej mieszkanie, czy mieszkanie pokazowe do zdjęć. Biały i u mnie w domu rządzi. Dzięki temu jest jasno, przestronnie i czysto.
odpowiedz
Diena (Ocena: 5) 21.02.2019 02:23
Gustowne i eleganckie :) Mogłabym tam zamieszkać. Też urządzam właśnie swoje mieszkanie. Przeglądam regularnie Sklep Afrykański - mają przepiękne dodatki do mieszkania, stworzone własnoręcznie przez afrykańskich artystów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 15:36
jaki burdel? nie widze tego bałaganu/brudu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 13:39
Szczerze ? Nie podobają mi się białe meble, nawet w łazience. Klimat jak w szpitalu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 11:07
Taaa... zobaczymy jak dziecko trochę podrośnie i dostanie kredki :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie