Seksowne pokrowce na deskę do prasowania

Nie znosisz prasowania, a widok żelazka przyprawia cię o dreszcze? Mamy dla ciebie coś, co umili ci znienawidzoną czynność!
Seksowne pokrowce na deskę do prasowania
07.08.2009
Większość kobiet nie znosi prasowania i sam widok żelazka przyprawia je o dreszcze. Niestety, nie każda z nas ma to szczęście, że posiada u swojego boku troskliwego przystojniaka, który co jakiś czas wpada na genialny pomysł odciążenia swojej ukochanej w pracach domowych. Wtedy mamy dwa wyjścia – zbuntować się i nie prasować albo… kupić absolutnie zmysłowy pokrowiec na deskę do prasowania, o który nasz mężczyzna stanie się nie bez powodu zazdrosny!

Taką propozycję ma dla wszystkich pań domu sklep internetowy Toys4Boys. Pokrowiec jest dostępny w kilku wersjach, więc każda z nas bez trudu wybierze swojego wymarzonego macho. To jednak nie wszystko! Kiedy pokrowiec zostanie rozgrzany ciepłym żelazkiem, ręcznik, którym okryty jest model na zdjęciu, stanie się niewidzialny!

Gwarantujemy, że twój partner będzie kipiał z zazdrości. Na pocieszenie możesz mu kupić pokrowiec z podobizną supermodelki, która za sprawą jednego posunięcia żelazkiem zrzuci swoje skąpe bikini. Być może twój ukochany tak polubi prasowanie, że ty na zawsze zapomnisz o tym koszmarze.

Seksowny pokrowiec ma klasyczny wymiar deski do prasowania (132x48cm) i kosztuje 79 zł. Naszym zdaniem, to rozsądna cena, biorąc pod uwagę, jakie cuda potrafi czynić ten gadżet!

Natasza Lasky

Zobacz także:

Mopy dla szykownej pani domu

Kolejny glamour gadżet dla każdej modnej gosposi. Sprzątanie też może być przyjemne!

Jak prać i przechowywać ubrania? 

Pogniecione koszule, zmechacone swetry, przesiąknięte dymem papierosowym topy... Na szczęście, my znamy na to sposoby!

Polecane wideo

Komentarze (72)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2010 10:37
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2009 21:06
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2009 18:59
Też sie zgadzam;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2009 02:58
Czemu daliscie powiekszenie na wersje dla facetow, gdzie to jest serwirs dla kobiet? Moze chce sobie poogladac ta nagą klatę z deski do prasowania i co? Mam sie patrzeć na cycki? Pomyślane !
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2009 17:31
dobre ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie