4 triki na wyprasowanie stosu prania w 15 minut

Kiedy nie masz więcej czasu, a ciuchy same się nie wyprasują.
4 triki na wyprasowanie stosu prania w 15 minut
fot. Chuttersnap / Unsplash
07.12.2018

Jeżeli tak się składa, że nie masz na kogo zrzucić obowiązku wyprasowania tego wszystkiego, co się właśnie uprało, nie masz wyjścia – musisz wziąć sprawy we własne ręce. Oto kilka sposobów na to, aby prasowanie dużej ilości ubrań przebiegło nie tylko szybko i sprawnie, ale stało się prawdziwą przyjemnością!

Trik #1: Prasuj różne materiały w tym samym czasie

Zawsze sortujesz pranie? Oddzielasz bawełnę i grubsze tkaniny od delikatniejszych ubrań? Już nie musisz. W żelazku Bosch Sensixx’x DI90 zastosowano technologię i-Temp Advanced, która umożliwia ustawienie uniwersalnej temperatury prasowania. Ten model wyposażony jest również w funkcję AntiShine, która pozwoli Ci prasować ciemne i wrażliwe na temperaturę tkaniny i ochroni je przed wybłyszczaniem. I już ani jedna elegancka jedwabna bluzka nie zostanie uszkodzona!

Trik #2: Para to podstawa - używaj jej tyle, ile potrzebujesz

Często żelazka wydzielają za mało pary, przez co całe prasowanie jest praktycznie bez sensu, podczas gdy ty zużyłaś zarówno prąd, jak i wodę. Kompaktowy generator pary, w który wyposażone jest żelazko Sensixx’x DI90, tworzy stały i silny strumień pary za sprawą zintegrowanego silniczka. Dzięki temu sprawdza się idealnie do prasowania dużych partii prania za jednym podejściem. Sensixx’s DI90 jest nie tylko wydajny, ale i inteligentny – dzięki funkcji SensorSteam, wytwarza parę tylko wtedy, kiedy trzymasz żelazko.

Trik #3: Zainwestuj w stację pary

To rozwiązanie dla tych, którzy prasują duże ilości ubrań i zmagają się z tkaninami, które łatwo się gniotą. Silne strumienie pary wodnej gwarantują pierwszorzędne efekty prasowania niezależnie od wielkości zagnieceń, oszczędzając przy tym Twój czas i zmniejszając zużycie energii. Ponadto stacje pary marki Bosch wyposażone są w duży i łatwy do napełnienia zbiornik.

Trik #4: Wybierz odpowiednią deskę do prasowania

I nie chodzi nam o odpowiednio dużą, wysoką czy szeroką deskę. Mamy na myśli aktywną deskę do prasowania, która będzie doskonałym uzupełnieniem solidnego, uniwersalnego żelazka. Aktywna deska do prasowania marki Bosch wyposażona jest w funkcje wspomagające prasowanie, takie jak: podgrzewanie, zasysanie i nadmuch, dzięki czemu szybko, łatwo i z pełną wygodą uporasz się z nawet największą stertą prania.

Więcej informacji o urządzeniach do prasowania marki Bosch znajdziesz na: https://www.bosch-home.pl/produkty/prasowanie

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 2.33 / 5
Marlenka (Ocena: 1) 07.12.2018 17:12
Kolejne kretynstwo,reklama udajaca porade.nie rozumeicie,ze dzialacie na wlasna szkode??ILE macie komentarzy i wejsc ,zalosne tumany ?Rzygac sie chce i nigdy juz tu nie wroce,podobnie jak inni.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.12.2018 16:43
Kolejne lokowanie produktu, żałosne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2018 14:53
mnie prasowanie relaksuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie