Nowy gadżet do noszenia smartfona jest tak słodki, że oszalejesz na jego punkcie!

Marka Xou Xou Berlin stworzyła nową wersję pokrowca na telefon. Nosi się go na szyi jak naszyjnik.
Nowy gadżet do noszenia smartfona jest tak słodki, że oszalejesz na jego punkcie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/xouxouberlin/)
23.08.2018

Telefon komórkowy to obecnie gadżet, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Trzymamy go przy sobie cały czas. Sprawia on jednak pewien kłopot – jest nieporęczny. Przeważnie nosimy go w kieszeni albo torebce. Takie rozwiązanie ma wiele minusów, a jeden z nich polega na tym, że w chwili największej potrzeby nie możemy go wygrzebać ze stosu innych rzeczy. Marka Xou Xou Berlin znalazła rozwiązanie. A raczej odświeżyła dawny trend. Chodzi o przezroczyste pokrowce z sznurkami. Dzięki nim telefon można zawiesić na szyi i mieć go stale pod ręką.

Komórka może zrujnować Twoje zdrowie, urodę, a nawet związek! (Skutki uboczne korzystania z telefonu)

Trzeba przyznać, że marka miała genialny pomysł z wprowadzeniem na rynek gadżetów, które kiedyś były popularne. Obecnie są modne zwłaszcza w Berlinie. Młodzi ludzie chodzą po ulicach z telefonem zawieszonym na szyi. Trudno powiedzieć, czy chodzi bardziej o to, żeby było funkcjonalnie, czy chodzi im o samo podążanie za modą.

Nikt Cię nie chce? Winny może być Twój telefon!

Portal noizz.pl informuje, że „naszyjniki” można kupić na stronie xouxouberlin.com. Ich ceny wahają się od 23 do 25 euro.

Hello, school! Białe koszule na rozpoczęcie roku szkolnego
Hello, school! Białe koszule na rozpoczęcie roku szkolnego - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 23.08.2018 01:09
sznurek przyczepiony do telefonu... co w tym słodkiego? 99% smyczy do telefonu w latach 90'-2000 było 1000 razy słodszych niż ten kawałek sznurka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie