8 rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swojej torebce

Pamiętaj, aby nigdy o nich nie zapominać. Te rzeczy ubezpieczą Cię w większości ekstremalnych sytuacji.
8 rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swojej torebce
Fot. Unsplash
18.07.2018

W kobiecej torebce można znaleźć wszystko: paragony ze sklepu z poprzedniego roku, zużyty tusz do rzęs, stary breloczek, skarpetki, książki, tabletki przeciwbólowe i wiele innych rzeczy. To kopalnia skarbów. Kobiecie trudno się bez niej ruszyć.

8 słomkowych torebek, na które Cię stać. Są prześliczne!

Są takie rzeczy, bez których możemy się obyć i bez których nie możemy funkcjonować. Dobrze jest ograniczyć się do noszenia tych obowiązkowych. Dzięki temu łatwiej jest nam znaleźć to, czego szukamy, a w torebce panuje porządek. Niestety to zadanie jest prawie niewykonalne. My kobiety musimy mieć napakowane torby. Czujemy się wtedy odpowiednio zabezpieczone. Zdarza się jednak, że zapominamy o niezbędnikach. Przeszukujemy zawartość, odnajdujemy dawno zapomniane skarby, ale na próżno szukamy potrzebnej nam rzeczy.

Pamiętaj, aby nigdy o nich nie zapominać. Te rzeczy ubezpieczą cię w większości ekstremalnych sytuacji.

zawartość torebki

Fot. unsplash.com

Zapasowa gotówka

Karty bankowe to jeden z najlepszych wynalazków, ale nie ma to jak zapasowa gotówka. Może się zdarzyć, że trafisz w miejsce, gdzie tylko ona będzie uznawana. Schowaj ją w takie miejsce, aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko kradzieży.

Ładowarka do telefonu

Nie oszukujmy się. Wśrod nas nie ma ludzi doskonałych, którzy zawsze pamiętają, aby naładować telefon. Poza tym jednego dnia możesz korzystać z niego częściej. Niektóre telefony bardzo szybko się rozładowują. Dlatego ładowarka to niezbędna rzecz w twojej torebce.

Zapasowa przekąska

Nie wiesz, kiedy złapie cię głód. Może nie będziesz mogła skorzystać z przerwy w pracy, ponieważ wydarzy się coś niespodziewanego? Przekąska w torebce to zabezpieczenie. Zjesz ją niepostrzeżenie i zapobiegniesz burczeniu brzucha, które jest dość niezręczne. Wybierz paczkę orzechów, suszone owoce albo batoniki zbożowe. To wartościowa przekąska, a do tego sycąca.

zawartość torebki

Fot. unsplash.com

Chusteczki

Wilgotne chusteczki pozwolą ci wyjść cało z niejednej opresji. Wytrzesz nimi zabrudzone części ciała albo pozbędziesz się brudu z ubrania. W kryzysowych sytuacjach są niezastąpione.

Miętówki

Nie zawsze mamy możliwość umycia zębów. Aby nie straszyć innych ludzi oddechem, warto mieć w zanadrzu miętówki albo gumę do żucia. Uwierz nam – ludzie będą ci wdzięczni.

Opatrunek

Wybawi cię w razie złamanego paznokcia albo powstania drobnej rany. Chusteczki to niewystarczające zabezpieczenie, a nie w każdym miejscu znajdziesz punkt, w którym będzie można kupić opatrunek. Natomiast proszenie o pomoc innych bywa w takich sytuacjach niezręczne.

Mini zestaw do makijażu

W ciągu dnia makijaż ściera się. Mini zestaw pozwoli ci szybko go odświeżyć. Nigdy nie wiesz, kiedy spotkasz kogoś ważnego ani w jakiej sytuacji zostaniesz postawiona.

zawartość torebki

Fot. unsplash.com

Która z gwiazd ma najładniejszą torebkę?

Gaz pieprzowy

Żyjemy w czasach, kiedy nigdzie nie można czuć się bezpiecznie. Obserwujemy też znieczulicę ludzi. Zdarzają się napaści na ulicy, na które nikt nie reaguje. Gaz pieprzowy pozwoli ci poczuć się pewniej.

Agrafka

Będzie idealna na wypadek, gdy rozpruje ci się spódnia albo guzik odpadnie od płaszcza. Dzięki niej szybko pozbędziesz się problemu.

Podpaski

Natura lubi płatać figle. Możesz dostać okresu wcześniej. Jeżeli nie będziesz zabezpieczona, sytuacja stanie się niezręczna. Zwłaszcza wtedy, gdy w pobliżu znajdują się nieprzyjazne ci osoby. Nosząc przy sobie podpaski czy tampony, unikniesz wstydu.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 1) 18.07.2018 18:01
Nie noszę gotówki, ładowarki, agrafki, podpasek ani, tym bardziej, zestawu do makijażu. W portfelu mam góra 6 zł na bilet, tak to nie chodzę w miejsca gdzie nie można płacić kartą. W dodatku na każdym rogu jest teraz bankomat, żabka lub inny sklep z cash-back. Nie wiem jak bardzo trzeba być uzależnionym od telefonu by wyczerpac jego baterię w jeden dzień. Ubrania kupuję porządne, więc agrafka nigdy nie była mi potrzebna. Biorę tabletki, więc i okres mam jak w zegarku. W dodatku nie muszę się upiekszac - jestem naturalnie ładna i maluję się tylko okazjonalnie. Nie wiem po co targac tyle rzeczy i męczyć ramię ciężką torebką. Minimalizm jest zdrowszy.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 15:06
Ja zamiast ładowarki preferuje powerbank ponieważ z niego mogę skorzystać zawsze a z ładowarki tylko kiedy mam dostęp do kontaktu. Oprócz tego moim must have w torebce jest antyperspirant
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 12:33
Moja torebka/plecak to prawdziwa skarbnica . Mam tam nie tylko wymienione tu rzeczy (no może oprócz ładowarki do tel., gazu pieprzowego, książek czy skarpetek ) ale też te najważniejsze jak telefon, portmonetkę, kartę kredytową, prawo jazdy, klucze i mgiełkę do ciała. Jestem ubezpieczona na wszystko.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie