Kryształowe żyrandole, antyczne meble, złote dodatki. Zobacz luksusowe domy polskich piłkarzy

Chciałabyś tak mieszkać?
Kryształowe żyrandole, antyczne meble, złote dodatki. Zobacz luksusowe domy polskich piłkarzy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/grzegorz.krychowiak/ & https://www.instagram.com/_rl9/)
20.06.2018

Polscy piłkarze z oczywistych względów budzą ciekawość swoich fanów. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wyglądają ich partnerki, mieszkania czy samochody. Luksusowe życie naszej kadry nie jest zresztą tajemnicą, ponieważ sportowcy regularnie pokazują na Instagramie prywatne zdjęcia.

10 sexy powodów, żeby oglądać Mundial ♥

Abyś nie musiała skakać od profilu do profilu, zebrałyśmy dla ciebie w jednym miejscu najciekawsze fotografie. Zobacz zatem, w jakich domach mieszkają nasi najpopularniejsi i najbogatsi piłkarze.

Wnętrza robią wrażenie i... budzą naszą zazdrość. A Ty chciałabyś tak mieszkać?

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Leonia (Ocena: 5) 21.06.2018 23:55
Mój dom może nie jest taki luksusowy, ale powoli urządzam go właśnie tak, jak to sobie wymarzyłam. Odkryłam Sklep Afrykański, więc piękne i oryginalne dodatki kupuję właśnie tam - uwielbiam je :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2018 16:21
To nie są piłkarze tylko celebryci,więcej blichtru i reklam k....a...
odpowiedz
Liz (Ocena: 5) 20.06.2018 11:48
Ale ten grosicki brzydki pewnie żona by na niego nawet nie splunęła gdyby nie hajs, córka też w ojca się wrodzila
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2018 10:31
Co was boli? Macie problem ze na CALYM SWIECIE pilkarze zarabiają miliony? Czy wasza hipokryzja sięgnęła zenitu i macie problem tylko do polskich pilkarzy? Niestety tak jest, ze nożna to sport światowy, cieszący sie największym zainteresowaniem. Zamiast pluc na polskich pilkarzy ruszcie głową! To sport! Zawsze ktos wygrywa i przegrywa. Niemcy- mistrze Europy tez przegrały i co maja zrobic? Masowe samobójstwo?? TO SPORT! SA WYGRANI I PRZEGRANI. OD WIEKÓW. AMEN
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 20.06.2018 09:58
Oni na to nie zasługują.. powinno sie przynajmniej z połowy ich penscji wspierac młode talenty ,inne dyscypliny, z ktorych powinnismy byc dumni. Ale kazdy ma gdzies. Grajacy jak ułamy piłkarze ,którym kasa z butów wystaje sa zawsze wielcy. Po każdym przegranym w haniebny sposób meczu powinni dostawac grosze. Mieli by może wiekszą motywacje biegać za piłką.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie