Julia Dybowska mieszka w rezydencji wartej 100 mln zł. Razem z żoną swojego partnera

Z tego powodu stała się bohaterką filmu dokumentalnego BBC.
Julia Dybowska mieszka w rezydencji wartej 100 mln zł. Razem z żoną swojego partnera
źródło: Instagram (instagram.com/juliadybowska)
25.05.2018

Sukcesy naszych rodaków powinny nas zawsze cieszyć, ale tym razem mamy poważne wątpliwości, jak ocenić tę sytuację. Jedna z najpopularniejszych Polek na Instagramie stała się bohaterką gigantycznego skandalu, któremu uwagę poświęca nawet brytyjska telewizja BBC. Julia Dybowska jest jedną z bohaterek filmu dokumentalnego wyemitowanego kilka dni temu w tej stacji.

 Polska Valeria Lukyanova: Poznajcie Julię! (ŁADNA?)

Nie chodzi jednak o jej internetową działalność i ponad 350 tysięcy zachwyconych nią obserwatorów. 27-latka zabłysnęła dzięki bardzo medialnemu związkowi z 57-letnim milionerem z branży nieruchomości. Robert Tchenguiz jest dobrze znany w swojej ojczyźnie, bo jest bajecznie bogaty i miewa również problemy z prawem.

Ma też żonę, która z powodu problemów finansowych męża wciąż nie zdecydowała się na rozwód z nim. Cała trójka mieszka razem w jednej londyńskiej rezydencji. I to właśnie tej dziwnej sytuacji poświęcony jest film „Robbie`s War: The Rise and Fall of a Playboy Billionaire”.

 

Julia Dybowska znana jest polskim fanom jako żywa lalka Barbie. 27-latka uwielbia pokazywać swoje wdzięki na Instagramie i chwalić się luksusowym życiem. W Wielkiej Brytanii to przede wszystkim kochanka żonatego milionera. Jak informują źródła - od wielu miesięcy zamieszkuje z nim w rezydencji wartej ok. 100 milionów złotych. Na romans ten codziennie musi patrzeć żona Roberta.

Kobieta razem z dwójką dzieci zajmuje parter nieruchomości. Julia z „chłopakiem” mieszkają na samej gorzej. Historia tego toksycznego trójkąta rozpala wyobraźnię brytyjskich brukowców, a teraz także poważnych mediów. Film BBC miał za zadanie pokazać, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami luksusowego domu w dzielnicy Knightsbridge.

Okazuje się, że nowa lokatorka z Polski ma do dyspozycji niemal całą nieruchomość, a żona biznesmena ma do dyspozycji tylko niewielki pokój.

 Nie uwierzysz, jak wygląda MAMA Julii Dybowskiej! To po niej odziedziczyła urodę?

Jesteśmy w ogromnym domu, ale do dyspozycji mam tylko ten maleńki pokoik. To nie był mój wybór, ale nikt nie pozwolił mi decydować. To ja ja wybrałam sobie to pomieszczenie. Zazwyczaj spożywam posiłki w moim pokoju i tutaj też gotuję. Mam tu małą lodówkę, czajnik, a nawet kuchenkę. Robię wszystko, żeby jakoś funkcjonować - żali się w rozmowie z BBC.

W rzeczywistości Heather Bird i Robert Tchenguiz rozstali się nawet dekadę temu. Wciąż mieszkają razem, bo nie podzielili jeszcze majątku. Kobieta czeka na lepszy moment. Kiedyś prawnicy przekonywali ją, że dostanie od męża przynajmniej 10 milionów funtów. Dziś nie dostałaby nic. Wszystko przez problemy prawne milionera.

Jakim cudem dziennikarzom udało się wejść do rezydencji i porozmawiać ze wszystkimi stronami tego dziwnego układu? Najbardziej zainteresowany twierdzi, że był to podstęp.

 Julia Dybowska pokazuje swoje SZCZUPŁE NOGI! Seksowna?

To miało być dziennikarskie śledztwo. Próba pokazania, jak system prawny może zniszczyć niewinnego człowieka, który zostaje niesłusznie aresztowany. Nie miało być nic o mojej dziewczynie, siostrze, naszych kolacjach i innych prywatnych sprawach. Wpuściłem BBC do domu, a oni zrobili mi coś takiego - Robert żali się w rozmowie z „Evening Standard”.

W filmie dokumentalnym pokazano, w jakich warunkach żyje Heather, a jakie luksusy ma do dyspozycji Julia Dybowska. Jedna z nich funkcjonuje w ciasnej klitce, a druga wiedzie pałacowe życie. 27-letnia Polka regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia z wnętrza rezydencji. Wygląda na to, że już na dobre się tam zadomowiła.

Jeszcze nikt z naszych rodaków nie zrobił takiej kariery w Wielkiej Brytanii. Powinna być z siebie dumna?

Polecane wideo

Polecane dla Ciebie