Absurdalne gadżety związane ze ślubem Harry`ego i Meghan: kondomy, papierowe kolczyki i...

Który z nich chciałybyście mieć? My żadnego!
Absurdalne gadżety związane ze ślubem Harry`ego i Meghan: kondomy, papierowe kolczyki i...
Fot. Prt screen YouTube
11.05.2018

Życie prywatne brytyjskiej rodziny królewskiej jest przedmiotem zainteresowania ludzi na całym świecie. Zwłaszcza książęta oraz ich życiowe partnerki są na przysłowiowym świeczniku. Obecnie William i Kate muszą ustąpić Harry’emu i Meghan, których ślub odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie. Brytyjczycy już nie mogą się doczekać i tworzą różne gadżety związane z tym wydarzeniem.

 Lewandowscy sparodiowani w „Uchu Prezesa”! Mamy nagranie

Niektóre z nich są wręcz absurdalne i zakrawają na obsesję.

Wycieraczki na tylną szybę „Harry & Megs”

Wśród Brytyjczyków są popularne wycieraczki połączone z zabawną grafiką. Są one zamieszczane na tylnej szybie samochodu. Najczęściej są to zwierzęta, a konkretnie psy. Czasami są wyposażone w dymek z zabawnym napisem. Jeden z takich gadżetów przedstawia Harry’ego i Meghan. Są oni uśmiechnięci i machają. Przedmiot został wyposażony w dymek z napsem „It's the 19th May at Windsor!”

Papierowe kolczyki

Ogromną popularnością cieszą się też papierowe kolczyki stworzone przez Allison Andrews. Przedstawiają one Harry’ego i Meghan. Kobieta twierdzi, że cieszą się ogromną popularnością. Podobno większość ludzi kupuje więcej niż jedną parą. To może trochę dziwić, ponieważ chodzi o Amerykanów. Jak wiadać „kult” Harry’ego i Meghan dotarł nawet tam. Być może to za przyczyną pochodzenia panny młodej.

Meghan Markle i książę Harry

Ubranka dla lalek

Shirley Lee, mieszkanka New Jersey, zajmuje się szyciem ubranek dla lalek. Inspiruje się historią oraz bierzącymi wydarzeniami. Jej ostatnim sprzedażowym hitem okazała się sukienka Belli, którą postanowiła stworzyć ze względu na popularność najnowszej adaptacji baśni „Piękna i Bestia”. Kobieta stwierdziła, że ślub Harry’ego i Meghan również może przynieść jej korzyść. Zaprojektowała więc i uszyła zestaw ślubnych strojów księcia i aktorki. Są one wysyłane nawet do Japonii.

Prezerwatywy

Są zapakowane w specjalne pudełko z wizerunkiem Harry’ego i Meghan. Dodatkowo po otworzeniu uszu dobiegają dźwięki „God Save The Queen” oraz hymn USA – „The Star Spangled Banner”.

Apaszka dla psa

Są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i niebieskiej. Na każdej widnieją imiona księcia i jego narzeczonej.

Meghan Markle i książę Harry

Łyżki

Fani mogą też kupić drewniane łyżki z podobiznami Harry’ego i Meghan.

Zobacz także: Dziwne nagranie obiegło Sieć. Znana modelka napastuje seksualnie... PSA?!

Płatki śniadaniowe

Marzy ci się królewskie śniadanie? Zbożowe płatki, które przypominają płatki „Cheerios” zostały nazwane „Wedding Rings”. Na opakowaniu nie mogło zabraknąć podobizny Herry’ego i Meghan.

Jasnoniebieski zestaw porcelany

Została zamówiona nawet specjalna linia porcelany, której design odwołuje się do królewskiego ślubu. Jej elementy są w jasnoniebieskim kolorze i mają namalowane złote litery „H” i „M”.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2018 08:31
Poprawcie to "bierzącymi". Oczy bolą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie