Komunijny HIT: O takim prezencie marzy w tym roku każde dziecko!

Rowery są już niemodne. Teraz dzieci chcą dostać na komunię coś zupełnie innego.
Komunijny HIT: O takim prezencie marzy w tym roku każde dziecko!
Fot. iStock
13.04.2018

Deskorolka jest jedną z tych zabawek, które nigdy się nie znudzą i podobają się tak samo współczesnym dzieciom, jak tym żyjącym kilkanaście lat temu. Mimo to postanowiono udoskonalić klasyczny model. W efekcie został stworzony produkt naszych czasów – e-deskorolka. Eksperci przepowiadają, że stanie się komunijnym hitem.

Zobacz także: EXCLUSIVE: Ile dać pieniędzy na komunię? (Matki chrzestne ujawniają szokujące stawki)

E-deskorolka na pewno nie jest typową zabawkę, czytamy na finanse.wp.pl. Portal podaje, że wystarczy jedno ładowanie, aby pokonała odległość 30 km. Przytacza również wypowiedź Łukasza Łyżwy pracującego dla firmy, która sprowadza e-deskorolki do Polski: „Stanowią nowoczesny środek transportu, który zdecydowanie przyspiesza poruszanie się po mieście. Wymagają mniej wysiłku fizycznego niż rower i zajmują mniej miejsca, można więc łatwo schować je do bagażnika samochodu lub przechowywać w biurze” – opowiada mężczyzna.

Opis e-deskorolki jest kuszący, ale czy każdego będzie stać na taki wydatek? Ceny oscylują od kilkuset do 2 tys. złotych. Im bardziej profesjonalny sprzęt, tym droższy. Z pewnością lepiej będzie zainwestować w model lepszej jakości.

Jeżeli wierzyć informacjom, które podaje finanse.wp.pl, dystrybutorzy spodziewają się, że produkt będzie szybko znikał z półek. Już teraz przygotowują się na szczyt, ponieważ zbliża się okres komunijny.

Uważacie, że to dobry prezent na komunię?

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.04.2018 18:35
Te drogie g*wno? W życiu nie kupię, o nie. Na normalnej deskorolce dziecko się jeszcze chociaż porusza, a na tym to żaden sport. Poza tym nie bawi mnie wydanie tysiaka na szajs który zaraz się popsuje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie