Cały Internet śmieje się z jej salonu. Myślała, że tak wygląda posprzątany pokój

Komentatorzy nie mieli dla niej litości. „Ale syf!”
Cały Internet śmieje się z jej salonu. Myślała, że tak wygląda posprzątany pokój
źródło: mumsnet.com
20.03.2018

Porządek okazuje się pojęciem bardzo względnym. Czasami odwiedzamy mieszkanie, które wygląda jak po bombardowaniu, a właściciel jest przekonany o jego czystości. To nic, że potyka się o przedmioty leżące na podłodze, łóżko nie było ścielone już od tygodnia, a telewizor pokrywa gruba warstwa kurzu. Po drugiej stronie barykady stoją pedanci, którym ciągle coś przeszkadza. W ich domach jest sterylnie czysto, a i tak dla zasady przepraszają za swój bałagan.

Wspominamy o tym nie bez powodu, bo w ostatnich dniach w Internecie rozpętała się gorąca dyskusja na ten temat. Wszystko za sprawą użytkowniczki forum dyskusyjnego Mumsnet, która opublikowała zdjęcie swojego salonu i poprosiła komentatorów o opinię - czy uwieczniony na fotografii pokój wygląda schludnie, czy może jednak wypadałoby go posprzątać.

Sama nie kryje zachwytu nad swoim najbliższym otoczeniem, ale internauci szybko wyprowadzili ją z błędu…

Zobacz również: Zdjęcie tej ślicznotki zszokowało internautów. Na pierwszym planie ona, a w tle... (Co za CHLEW!)

sprzątanie mieszkania

źródło: mumsnet.com

Oto pokój, który stał się tematem bardzo ożywionej debaty. Jego zdjęcie opublikowała na forum Mumsnet anonima internautka.

„Tak wygląda mój salon. Bez względu na to, ile czasu poświęcę na sprzątanie, to wkrótce wszystko wygląda w ten sposób. Jak dla mnie, to nie jest ani przesadny porządek, ale też nie bałagan. Cała reszta mojego domu wygląda podobnie. Z jakiegoś powodu nie jestem w stanie doprowadzić do sytuacji, by wszystko prezentowało się nieskazitelnie” - napisała.

Internauci nie podzielają jej entuzjazmu. Według nich kobieta żyje w skandalicznych warunkach, które wynikają wyłącznie z jej lenistwa. Mieszkanie nie wymaga wizyty profesjonalnej ekipy sprzątające, ale kilku minut pracy. Autorka wpisu na szczęście wzięła sobie ich rady do serca.

Zobacz również: Seksowne BAŁAGANIARY: Na nic boskie ciało, kiedy w tle widać coś takiego...

 

sprzątanie mieszkania

źródło: mumsnet.com

A tak prezentuje się ten sam salon po ponownym sprzątaniu, w czasie którego kobieta wzięła pod uwagę sugestie komentatorów.

„Mam prostą radę, a mówię to jako kompletnie niezorganizowana osoba. Weź kosz na brudną bieliznę i wrzuć tam wszystko, co leży na podłodze w salonie”. „Zgarnij wszystkie szpargały, odkurz dywan, popraw poduszki”. „Niektóre rzeczy muszą znaleźć nowy dom albo drogę do śmietnika. To naprawdę nie zajmie więcej, niż kilka minut - sugerowali.

Właścicielka mieszkania wcieliła w życie ich rady, a dzięki temu jej pokój wygląda już znacznie lepiej. Czy idealnie? Musimy zaczekać na reakcję bardzo zainteresowanych internautów.

Zobacz również: 6 trików, dzięki którym małe pomieszczenie będzie wyglądało jak apartament z Pinteresta!

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.03.2018 11:52
ludzie mają siano styropian we łbie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2018 11:57
Nie jest tragicznie.kilka rzeczy tylko leży. dla mnie to ledwo prowokacja balaganu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 20:27
Jeden maly pokoik a taki bajzel.... Ja mam manie czystosci.wszystko ma byc rowno poukladane i nawet nie chce na taki syf zeby kobieta miala w domu?????
odpowiedz
hmm (Ocena: 5) 20.03.2018 15:39
Naprawdę już nie macie o czym pisać, tu nie było bałaganu tylko parę rzeczy na wierzchu, widać , że się babka pakowała ..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 14:09
Ja nie jestem z reguły pedantką, ale lubię jak jest posprzątane i jest czysto. Pomijając brak gustu , dla mnie to ona miała istny syf w salonie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie