Ten sprzęt odmieni Twoje życie!

Czy to jeszcze laptop?
Ten sprzęt odmieni Twoje życie!
14.02.2018

Widząc możliwości laptopa HP Envy trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wchodzimy w nową epokę. W tym urządzeniu zaciera się granica między standardowym a wielofunkcyjnym, multimedialnym towarzyszem rozrywek i pracy, które potrafi dosłownie wszystko.

 

Elastyczny i uniwersalny

HP Envy posiada wiele portów różnego rodzaju, dzięki czemu można do niego podłączyć praktycznie każdy sprzęt. Jeżeli zależy nam na mobilbości, warto zdecydować się na ten o przekątnej 13,3". Będzie pracował bez ładowarki aż 14 godzin! Aż się prosi, żeby zabrać go ze sobą nawet na dalszy wypad, doskonale sprawdzi się też na całym dniu spędzonym na służbowych spotkaniach. Bez uciążliwych przewodów!

Natomiast jeżeli pragniemy naprawdę dużego ekranu, Envy jest dostępny też z przekątną aż 17'', w którym bateria wytrzyma 10 godzin, co też jest świetnym wynikiem. To z pewnością dłużej niż w przypadku wielu laptopów dostępnych na rynku. Pamięć RAM może wynieść nawet 16 GB, a procesor Intel® Core™ umożliwia pracę z wieloma aplikacjami otwartymi jednocześnie. Envy jest też wyposażony w czytnik linii papilarnych, który gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo danych zapisanych na dysku.

 

Rozrywka na wyższym poziomie

Efekty jak na sali kinowej są możliwe dzięki ekranowi o wysokiej rozdzielczości i karcie graficznej NVIDIA® GeForce® 940MX. System dźwięku opracowany przez ekspertów z renomowanej firmy Bang & Olufsen gwarantuje potężny i czysty dźwięk. Ekran posiada jeszcze jedną rewelacyjną cechę – wyjątkowo smukłe obramowanie wyświetlacza zdecydowanie zwiększa komfort oglądania nie tylko filmów, a przy tym wygląda bardzo elegancko. Niesamowite wrażenia dźwiękowe wzmacnia technologia HP Audio Boost i SmartAmp nowej generacji – dzięki nim dźwięk jest głośniejszy i bogatszy, a bas głęboki.

Leciutkie i niesamowicie smukłe laptopy HP Envy są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: jasne złoto i srebrny. Która z nich bardziej przypadła Wam do gustu? :)

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie