Jak polskie gwiazdy świętowały Boże Nardzenie w ubiegłym roku? (GALERIA zeszłorocznych zdjęć)

Powspominajmy i zainspirujmy się tymi zdjęciami!
Jak polskie gwiazdy świętowały Boże Nardzenie w ubiegłym roku? (GALERIA zeszłorocznych zdjęć)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/)
20.12.2017

Już za kilka dni większość Polaków będzie celebrować Wigilię w gronie najbliższych krewnych oraz przyjaciół. Te święta każdego roku sprawiają, że ludzie zapominają o problemach oraz niesnaskach i łączą się niezależnie od tego, co ich dzieli.

Chociaż celebryci na co dzień wydają się ludźmi oderwanymi od rzeczywistości, świętują tak samo jak wszyscy Polacy. Może mają bardziej wyszukane choinki i ozdoby świąteczne, ale magię świąt przeżywają identycznie i chętnie dzielą się uwiecznionymi na zdjęciach chwilami w mediach społecznościowych.

Przyjrzyjmy się, jak gwiazdy świętowały w ubiegłym roku. Może niektóre z tych zdjęć was zainspirują i stworzycie podobne ozdoby w waszych domach?

Zobacz także: Choinki Gwiazd: Majdanowie mają przepiękną, ale jest ktoś, kto ma jeszcze ładniejszą!

Paulina Krupińska

 

#christmas #pierniki #santa #famillytime #xmas ️

Post udostępniony przez Paulina Krupińska Official (@pkrupinska)

Anna Lewandowska

 

WESOŁYCH ŚWIĄT! Kochani, Przed nami cudowny okres Bożego Narodzenia. Chyba każdy z nas na te kilka dni zapomina o szarościach codzienności i daje się otulić magii świąt. Życzymy Wam i sobie, żebyśmy mogli jak najdłużej pozostać w duchu przyjaźni i miłości. Okazujmy sobie nawzajem życzliwość i zrozumienie… nie tylko wobec najbliższych i nie tylko w okresie świąt. Niech Nowy Rok będzie dla Was pomyślny i spełnią się Wasze marzenia! Ania i Robert MERRY CHRISTMAS! Dear, Ahead of us is a wonderful Christmas season. I think each of us for a few days is trying to forget about the everyday life routine and is feeling comfy wraped in a Christmas Magic . We wish you and ourselves, to live as long as possible in the spirit of friendship and love. Let’s show each other kindness and understanding … not only to our family and not only during the holidays. May the New Year be successful and may your dreams come true!#christmas #love #healthyplanbyann #annalewandowska #dress @jp_justpaul

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Marina łuczenko-Szczęsna

 

Merry Christmas everyone! Wesołych Świąt kochani!

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie