Wiemy, jak mieszkają Marina i Wojtek Szczęśni. Od luksusu może zawrócić się w głowie...

Para ma też zamiar kupić dom w Warszawie.
Wiemy, jak mieszkają Marina i Wojtek Szczęśni. Od luksusu może zawrócić się w głowie...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/marina_official/)
14.11.2017

Wojtek i Marina Szczęśni są jedną z najbardziej popularnych par w showbiznesie. On jest świetnym piłkarzem, a ona znaną wokalistką. Oboje lubią pokazywać na Instagramie, jak wygląda ich życie. Toczy się ono pomiędzy Londynem, Turynem a Warszawą w zależności od zobowiązań zawodowych. Szczęśni dla większego komfortu zakupili kilka domów. Dzięki temu życie na walizkach jest bardziej znośne.

Chociaż małżeństwo stara się przekonać wszystkich, że żyje skromnie, zdjęcia przedstawiające wnętrza ich domowego gniazdka zapierają dech w piersiach. Styl można określić jako minimalistyczny i nowoczesny, ale przełamują go staroświeckie sprzęty takie jak podnóżki czy fortepian. Jeżeli chodzi o kolorystykę, dominuje biel oraz szarość. Całość sprawia wrażenie... królewskie.

Skoro dom w Londynie prezentuje się tak luksusowo, zastanawiamy się, jak będzie wyglądał ten w Warszawie, o którym wspomniała Marina, rozmawiając z dziennikarzem „Faktu”: „Chcemy mieć już z Wojtkiem swoje gniazdeczko. I w końcu to się udało. Będziemy mieć jeden prawdziwy dom. I będzie to w Polsce. Wybraliśmy Warszawę, bo tutaj czujemy się najbardziej komfortowo. Przeżyłam tutaj najfajniejsze momenty mojego życia, tu dorastałam, tu mam wszystkich przyjaciół. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!” - wyznała piosenkarka.

Trudno powiedzieć, na jaki styl zdecydują się Marina i Wojtek w swoim warszawskim domu, ale żona piłkarza na pewno pokaże go nam na Instagramie. Myślicie, że będzie jeszcze bardziej luksusowy niż obecny?

Te zdjęcia przeczą stwierdzeniu, że Szczęśni żyją skromnie...

Zobacz także: Pierścionki zaręczynowe polskich WAGs. Która dostała najładniejszy?

 

 

Merry Christmas everyone! Wesołych Świąt kochani!

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 15.11.2017 15:15
Mnie się kompletnie nie podoba i nie zazdroszczę. Wolę mój skromny przytulny dom, w takim jak oni czuła bym się dziwnie, na pewno nie jak w domu. Mają mnóstwo kasy ale nie maja gustu, gdybym miała ich pieniądze urządziłabym piękny dom a nie takie coś, w ogóle nowoczesny styl mi nie odpowiada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2017 00:18
Które zdjęcie pokazuje ten luksus? Bo chyba coś przeoczyłem.
odpowiedz
Gość (Ocena: 1) 14.11.2017 14:25
Luksus to dom stworzony z pasją, pokazujący indywidualność a nie wnetrza jak z tasmy produkcyjnej... I co z tego ze drogo skoro "pusto"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2017 13:02
jakie to wszystko sztuczne i udawane, nie chciałabym tam mieszkać i oprócz luksusu nie mieć nic
odpowiedz
kk (Ocena: 5) 14.11.2017 12:20
jak z bajki mają **
odpowiedz

Polecane dla Ciebie