Na to czekały miliony Polaków: Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo! Wystarczy...

Wszystko wskazuje na to, że walka o zabawki będzie zacięta. Dołączysz?
Na to czekały miliony Polaków: Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo! Wystarczy...
źródło: Biedronka
12.10.2017

Gang Świeżaków jest obecnie najbardziej pożądaną rzeczą wśród dzieci. Walka o kolorowe pluszaki jest zażarta, o czym świadczą chociażby wpisy w mediach społecznościowych. Zdesperowane matki są gotowe pokazać nago za naklejki, a jedna nawet próbowała ukraść je ze sklepu. Wszystko wskazuje na to, że niedługo nastąpi apogeum. Z okazji 600. numeru wydania gazety Biedronki z programem telewizyjnym, dyskont będzie rozdawał Świeżaki za darmo. Są jednak pod tym względem pewne wymagania. Jednym z nich jest kreatywność...

Świeżaka będzie można otrzymać za najpiękniejsze życzenia jubileuszowe dla programu telewizyjnego “Kropka TV”. Muszą one zawierać słowa “Świeżaki” oraz “Kropka TV”. Są dwie opcje przesyłania wierszyków – tradycyjnie pocztą albo drogą SMS-ową.

Czy warto się wysilać? Do zdobycia są tylko duże wersje maskotek, które normalnie kosztują 49,99 zł, więc z pewnością tak, zwłaszcza gdy dziecku bardzo zależy na Świeżaku. Akcja potrwa do 31 października – do tego dnia trzeba przesłać życzenia. O wszystkich szczegółach informuje w regulaminie strona internetowa gazety.

Nie wszyscy są jednak zachwyceni konkursem, co widać na przykładzie komentarzy w Internecie...

Zobacz także: Wyznanie Lidii: „Mam zamiar zebrać cały GANG ŚWIEŻAKÓW. To mój cel na najbliższe miesiące”

gang świeżaków

źródło: Biedronka

- To przecież chińskie badziewie

- Świeżaki są bardzo niehigieniczne. Obmacane przez każde dziecko w sklepie. Za takie skupisko bakterii dziękuję bardzo.

- No to będzie wojna !! 

- Nie wiem dlaczego ludzie zachwycają się taką tandetą. Zakupy w biedrze to też nic ciekawego. Czasami zdarzają się ciekawe promocje ale normalnie to najdroższy sklep z drugogatunkowym towarem. Większe opakowania niż normalnie ale po przeliczeniu dużo drożej. Kupowanie mięsa w tej sieci to niezłe ryzyko. No i brak drobnych przy wydawaniu reszty przy kasie to jest też niezłe nieporozumienie.

 

gang świeżaków

źródło: Biedronka

- Ja juz nie mam malych dzieci,ale Ludzie na Boga,po co chodzicie do tych molochow w ktorym sa niesmaczne badziewiaste i z robakami produkty,tyle jest Naszych Osiedlowych sklepikow w ktorych sa swieze i pachnace produkty,i Nasi sklepikarze placa podatki,a tu dosc ze nie placa daniny,to jeszcze sa produkty wyprodukowane np. dla biedronki z produktu najnizszej jakosci.

Chcą na siłę zdobywać dane osobowe i nr telefonów, żeby zaśmiecać sms-ami. Zawsze podaję fałszywe dane, jak już muszę je podać. W biedronce, lidlu i innych sklepach nie podaje w ogóle danych osobowych. Taniej świeżaka zdobyć po prostu kupując go nawet za 50 zł, niż robić zakupy za grubo ponad tysiąc złotych tam, gdzie nas do tego zmuszają i jeszcze brak pewności, że się go dostanie (zanim ubierasz naklejki, to już dawno po świeżakach), a cenne dane osobowe i nr tel. zostają w bazach danych sklepów.

Źródło: finanse.wp.pl

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.10.2017 14:27
narod przestalby sie kompromitowac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.10.2017 23:58
Dej mi świerzaka mam horom curke ktura poczebóje świerzakuw bo bes nih dalej bendzie hora. Pomuszcie mi!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.10.2017 21:48
Dej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.10.2017 11:35
No to teraz maDki będą mogły się wykazać radosną twórczością :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie