Wystrój wnętrz: Modna komoda na obcasach

Nie tylko kobiety mają słabość do wysokich obcasów. Teraz prawo do szpilek przywłaszczają sobie również meble, które wiedzą, jak się dobrze zaprezentować…
Wystrój wnętrz: Modna komoda na obcasach
13.05.2009

Nie tylko kobiety mają słabość do wysokich obcasów. Teraz prawo do szpilek przywłaszczają sobie również meble, które klasyczne, toporne nogi zamieniają na perfekcyjnie smukłe, niewiarygodnie długie i bardzo lśniące nóżki!

Na tak osobliwy pomysł wpadli projektanci włoskiej marki Alta Moda, którzy stworzyli kolekcję niepoprawnie szalonych i bardzo kobiecych mebli oraz dodatków wnętrzarskich. A wszystko pod osłoną błysku, przepychu i szyku na miarę samej Coco Chanel. Wśród ich propozycji szczególną uwagę zwraca czarna komoda na wysoki połysk, wykładana miniaturowymi brylancikami. Jej przód zdobią urocze kwiatki, które bezbłędnie komponują się ze srebrnymi, tłoczonymi nóżkami imitującymi kobiece szpilki. Całość wygląda jak stary - nowy mebel z czasów epoki wiktoriańskiej.

Ta oryginalna komoda z pewnością przypadnie do gustu wytrawnym elegantkom oraz zagorzałym miłośniczkom wysokich obcasów, ale zestawiona z odpowiednim tłem może spodobać się nawet kobietom, które na pierwszym miejscu stawiają luz i wygodę, a dopiero później nieskazitelny wygląd.

A czy wy chciałybyście mieć taką komódkę w sypialni? Bo my bardzo!

Nadia Tyszkiewicz

Zobacz także:

Fluorescencyjne dodatki wnętrzarskie – hit czy kit?

Kontrolowany kicz w duecie z energetycznymi kolorami i błyszczącymi fakturami. Czy chciałabyś mieć takie dodatki w swoim domu?

Bukietowy fotel na wiosnę

Oryginalny, bukietowy fotel wykonano z 30 tysięcy chusteczek higienicznych uformowanych w efektowne pąki róż…

Polecane wideo

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2010 17:20
O.O co za spam .. ^__^\"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2010 11:51
O.O co za spam .. ^__^"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2010 11:27
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2009 15:20
śliiczna jest ta komodaa. ; DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2009 20:29
snobistyczne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie