Wystrój wnętrz: Renesansowy popart w twoim domu!

Jeśli lubisz niecodzienne, przyciągające wzrok dodatki, dużą dawkę koloru i silne estetyczne doznania, koniecznie postaw na wnętrzarski, renesansowy popart z Mona Lisą w roli głównej!
Wystrój wnętrz: Renesansowy popart w twoim domu!
07.05.2009

Jeśli kochasz sztukę z najwyższej półki oraz lubisz niecodzienne dodatki, dużą dawkę koloru i silne, estetyczne doznania, mamy dla ciebie coś bardzo interesującego! W tym sezonie we wnętrzarskich trendach prym wiodą popartowskie wpływy, najlepiej z renesansowymi tendencjami w roli głównej. Z tej wybuchowej, artystycznej mieszanki łączącej historyczne fascynacje i elementy abstrakcjonistycznej kultury masowej, powstały przedmioty codziennego użytku z popartowym wizerunkiem legendarnej Mona Lisy, którą przed wiekami stworzył wielki malarski wirtuoz, Leonardo da Vinci.

Sklep internetowy Novatoria.pl proponuje nam na przykład laminowaną podłogę Parador z podobizną La Giocondy, czyli prawdziwe dzieło sztuki rzucone do samych stóp. Podłoga świetnie sprawdzi się jako dekoracyjny element każdego mieszkalnego pomieszczenia, ale szczególnie efektownie będzie się prezentować w przestronnym salonie albo dużej łazience. Od jej zakupu może trochę odstraszać cena – 262 zł/m2, ale jak wiadomo, tak wyraziste elementy należy dozować w małych ilościach, dlatego wystarczy nawet nieduży kawałek takiej podłogi, aby ożywić nudne wnętrze.

Do kompletu warto dokupić oryginalny zegar z motywem Mona Lisy, który spełni nie tylko rolę stylowego czasomierza, ale również gustownego obrazu. Możesz go kupić za pośrednictwem strony internetowej Redonion.pl. Jego cena wynosi 115 zł.

Nadia Tyszkiewicz

Zobacz także:

Wystrój wnętrz: Dywanik łazienkowy

Nie musi być nudny, zlewający się z kafelkowym tłem. Jeśli lubisz kolor we wnętrzu, z łatwością urozmaicisz łazienkową podłogę.

Kompaktowa kuchnia do małego mieszkania

Czyli wygodny mebel kuchenny "wszystko w jednym". To pomysłowa propozycja do bardzo małej kuchni...

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2011 15:56
Taki popart bym powiesiła w kuchni lub salonie,a zegar w sypialni.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 10:36
Więcej info na temat popartowych wnętrz znajdziecie pod adresem" www.livepopart.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2009 14:04
Trzeba być idiotą żeby deptać klasykę:-/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2009 10:19
trzeba poczy [quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] . Przecież Andy stworzył popartową Marlin, a nie Monę. [/quote] - DOKŁADNIE! [/quote] Widać że autorzy tekstów na papilotku nie wiedzą o czym piszą . cóż... bez komentarza... andy stworzyl zarowno monę jak mi marylin...czytajcie cos innego niz papilot, to sie wiele o swiecie dowiecie... [/quote]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2009 21:54
[quote="Gosc"] [quote][b]Gosc[/b] . Przecież Andy stworzył popartową Marlin, a nie Monę. [/quote] - DOKŁADNIE! [/quote] Widać że autorzy tekstów na papilotku nie wiedzą o czym piszą . cóż... bez komentarza...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie