Tikkurila Kids Style – fantazja urzeczywistniona

Urządzenie idealnego pokoju dziecięcego jest nie lada wyzwaniem. Pomocne będą gotowe podpowiedzi aranżacji, dzięki którym można z dzieckiem przedyskutować zarówno kolorystykę jak i funkcjonalność pomieszczenia. Kolekcja Tikkurila Kids Style łączy w sobie pomysł na odpowiednie połączenie kolorów z wykorzystaniem wyjątkowych produktów tj. np. farby tablicowej, magnetycznej, świecącej w ciemnościach lub perłowej.
Tikkurila Kids Style – fantazja urzeczywistniona
21.11.2016

Tikkurila Kids Style – fantazja urzeczywistniona

Urządzenie idealnego pokoju dziecięcego jest nie lada wyzwaniem. Pomocne będą gotowe  podpowiedzi aranżacji, dzięki którym można z dzieckiem przedyskutować zarówno kolorystykę jak i funkcjonalność pomieszczenia. Kolekcja Tikkurila Kids Style  łączy w sobie pomysł na odpowiednie połączenie kolorów z wykorzystaniem  wyjątkowych produktów tj. np. farby tablicowej, magnetycznej, świecącej w ciemnościach lub perłowej. 

 

Przykładowe aranżacje Tikkurila Kids Style

Tikkurila prezentuje kilka przykładowych aranżacji pomieszczeń dziecięcych. Ich młodsi mieszkańcy mogą na przykład zamieszkać w samym środku egzotycznej dżungli , będącej schronieniem dla egzotycznych ptaków i drapieżnych zwierząt. Na wesołej farmie utrzymanej w czystych i świeżych kolorach natury dzieci poprowadzą radosną hodowlę zabawkowych zwierząt. Kosmiczna rakieta zabierze je w podróż prosto na srebrny Księżyc, a w złocisto-czerwonym cyrku dzieci mogą spełnić każde, nawet najbardziej nieprawdopodobne, marzenia.

 

 Starsze dzieci chętnie skorzystają z nieco bardziej stonowanej palety farb Tikkurila. Dzięki nim na ścianach swoich pokoi mogą stworzyć tajemniczą metropolię, która po zmroku, dzięki zastosowaniu świecącego w ciemności laserunku Tikkurila Taika Glow,, rozbłyśnie światłami wielkiego miasta. Pastelowa gwiazda rodem z Hollywood namalowana farbą tablicową Tikkurila Liitu, doskonale sprawdzi się nie tylko jako tło do selfie, ale też do zapisywania inspirujących myśli. Jasna, delikatna tęcza stworzona na ścianach farbami, których nazwy kolorów same w sobie brzmią jak najlepszy deser: Candyfloss, Sorbet, Marshmallow Aquarelle i Persimmon - to z kolei propozycja dla nastoletnich marzycielek bujających w obłokach.

 Dodatkowym atutem farb wykorzystanych w aranżacjach Tikkurila Kids Style jest możliwość przeprowadzenia szybkiego i samodzielnego malowania, całkowicie zmieniającego dotychczasową aranżację pokoju. Dzięki temu może okazać się, że remont sam w sobie jest znakomitą zabawą, a satysfakcja młodych mieszkańców pokoi dziecięcych będzie tym większa. Tikkurila  przygotowując swoją ofertę chce tym samym przyjść z pomocą rodzicom zagubionym między szeroką gamą farb ściennych, a chęcią urządzenia pokoju dziecięcego zgodnie z gustem najmłodszych jego mieszkańców.

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo