Idealny prezent dla ukochanego: Golarka Braun Series 7 z technologią soniczną

Z takiego prezentu ucieszy się każdy facet!
Idealny prezent dla ukochanego: Golarka Braun Series 7 z technologią soniczną
12.12.2015

Braun przedstawia nową golarkę Series 7 wyposażoną w inteligentną technologię soniczną z trybem turbo. Dzięki personalizacji trybów pracy golarka spełni wymagania nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Tryb turbo ułatwia usuwanie zarostu z tak trudnych obszarów męskiej twarzy jak podbródek, czy szyja.

Braun Series 7 z technologią soniczną z trybem turbo to jedyna golarka na świecie, która automatycznie bada twarz i dostosowuje moc 10 000 mikrodrgań do gęstości zarostu. Dzięki temu usuwa najtrudniej dostępne włosy, nawet te, znajdujące się pod skórą.

Z nową golarką Series 7 dopasujemy golenie do indywidualnych wymagań zarostu i skóry. Golarka posiada aż 5  trybów pracy:

•    super delikatny,

•    delikatny,

•    normalny,

•    intensywny,

•    turbo.

Braun Series 7 posiadają także opatentowany system ActiveLift™, czyli zespół noży tnących, które znajdują się pomiędzy foliami i wykonują 130 ruchów na sekundę. Noże, w aktywny sposób unoszą i ścinają płasko leżące włosy, także te rosnące w trudnych miejscach.

Aby zapewnić jak najdokładniejszy efekt golenia Braun Series 7 wykorzystuje swoją najbardziej zaawansowaną folię – OptiFoil™. Znajdujące się w niej ergonomiczne otwory pozwalają przyciąć włosy bliżej skóry. Marka Braun posiada ponad 50 lat doświadczenia w rozwoju folii golących, czego uwieńczeniem jest wyjątkowa folia OptiFoil™.

Unikalne połączenie ruchomej głowicy oraz niezależnie poruszających się folii, zapewnia maksymalne dopasowanie golarki do konturów twarzy, dzięki czemu golenie jest niezwykle precyzyjne i wydajne.Wybrane modele golarki Braun Series 7 wyposażone są w bazę czyszczącą, która w 5 krokach czyści, usuwa zarazki, ładuje, smaruje i suszy golarkę za naciśnięciem jednego przycisku. Braun posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie i jest jedyną marką, która stosuje roztwór do czyszczenia na bazie alkoholu. Dzięki niemu za każdym razem eliminuje 99,999% wszystkich zarazków i bakterii. Badania wykazały, że stosowanie bazy czyszczącej jest dziesięć razy bardziej higieniczne niż zwykłe płukanie golarki pod bieżącą wodą. Wkład czyszczący Clean & Renew™ należy wymieniać około 4 razy w roku.

Funkcje dodatkowe golarki Braun Series 7:

•    posiada precyzyjny trymer do dłuższych włosów

•    jest w 100% wodoodporna -  można ją użyć pod wodą

•    posiada akumulator litowo – jonowy o dużej mocy

•    pełne naładowanie urządzenia po zaledwie 1 godzinie daje 50 min bezprzewodowego golenia.

Sugerowana cena golarki:

Braun Series 799cc-7: 1 899 złotych

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie