Kolorowy laptop prosto z wybiegu

Wielcy kreatorzy mody uwielbiają zaskakiwać, dlatego nie ograniczają się jedynie do projektowania ubrań. Po nartach, rowerach i meblach przyszła kolej na... laptopy! Koniecznie różowe, bajecznie słodkie i prosto z wybiegu!
Kolorowy laptop prosto z wybiegu
05.03.2009

Wielcy kreatorzy mody uwielbiają zaskakiwać, dlatego nie ograniczają się jedynie do projektowania ubrań. Po nartach, rowerach i meblach przyszła kolej na... laptopy! Koniecznie kolorowe, bajecznie słodkie i prosto z wybiegu. A wszystko po to, aby nasz elektroniczny sprzęt był równie modny, jak my same!

Podczas Nowojorskiego Tygodnia mody, chińska projektantka, Vivienne Tam, zaprezentowała swoją wizję stylowego notebooka, którego stworzyła we współpracy z firmą Hewlett-Packard. Jej zdaniem, powinien on zwracać uwagę lśniącą, malinowo-czerwoną obudową z motywem kwiatu piwonii. Ze względu na niewielki rozmiar i wagę (zaledwie 1 kg) oraz kobiecy design, urządzenie przypomina minitorebkę utrzymaną w charakterystycznym stylu China-chic. A w ramach niespodzianki dla swoich największych fanek, Vivienne Tam przygotowała coś specjalnego – kolekcję wyjątkowych akcesoriów i opakowań na laptopy.

Oprócz wygodnej oraz modnej oprawy, ten bardzo wiosenny laptop wyróżnia się nienagannymi parametrami. Wyposażono go w 10,2-calowy wyświetlacz BrightView Infinity, kamerę internetową, kartę WLAN, Bluetooth, opcjonalną kartę WWAN, procesor Intel Atom N270 (1,6 GHz) oraz dysk twardy o pojemności 60 GB. Jego technologia umożliwia również korzystanie z opcjonalnych urządzeń Bluetooth, takich jak mysz, drukarka czy zestaw słuchawkowy.

Limitowana edycja notebooków HP Mini pojawiła się właśnie w Polsce. Szukaj jej w dobrych sklepach komputerowych oraz salonach firmowych Hewlett-Packard.

Cena: około 2 600 zł

Zobacz też inne kolorowe gadżety tylko dla kobiet:

Nietypowe głośniki w kształcie piesków

Drapieżna myszka

Różowa klawiatura (nie tylko dla blondynek!)

Weronika Woronowska

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2010 17:07
Jest super, tylko trochę drogi jak na mini laptopa :-(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2009 18:15
Ooo.. Chyba kupię taki laptop ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2009 11:56
śliczny oh kto mi takiego kupi ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2009 23:02
mam takiego tylko zwykłego srebrnego.. ;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2009 11:29
` zarabiste, tlyko szkoda ze nie rozowy ; ) .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie