Pościel dla hipsterów: Modna, zabawna i… ekscentryczna!

Niech hipsterska cooltura zagości w Twoim wnętrzu!
Pościel dla hipsterów: Modna, zabawna i… ekscentryczna!
01.09.2015

Wąsy, broda, okulary z dużymi oprawkami, stary aparat i stylowy rower – to nieodłączne elementy hipsterskiego stylu. Teraz możesz mieć je wszystkie… na pościeli! Stylistki Westwing wyselekcjonowały produkty, które nadadzą Twojej sypialni alternatywny charakter. Już od wczoraj znajdziesz je na Westwing.pl.

Niech hipsterska cooltura zagości w Twoim wnętrzu! W tej wyjątkowej kampanii znajdziesz pościel z awangardowymi motywami. Poroża jelenia, kultowe wąsy lub aparat sprzed epoki. Co wybrać?

Zaskoczymy Cię – tu nie musisz decydować się na jeden motyw! Hipsterski design wyróżnia miks pozornie niepasujących do siebie wzorów i kolorów. Jednak pod przykrywką chaosu i niedbałości kryje się skrupulatnie przemyślana stylizacja. Mieszkanie współczesnego hipstera stanowi połączenie nieszablonowych pomysłów, funkcjonalnych rozwiązań i niekonwencjonalnych przedmiotów. Prawdziwy hipster ceni jednak nie tylko oryginalność, ale również jakość. Wybierając pościel, decyduje się na najlepsze materiały. W kampanii, która pojawiła się na Westwing.pl, znajdziesz pościele wykonane wyłącznie ze stuprocentowej bawełny.

Pościel hipsterska powinna być ekscentryczna i zabawna. Taka też pojawiła się w tej kampanii! Wiemy jednak, że nawet właściciel brody i wąsów, stylowych okularów oraz wysublimowanego stroju czasem potrzebuje ukojenia. Gdzie, jeśli nie w sypialni powinien je odnaleźć? Myśląc o bardziej stonowanej pościeli nie tracącej jednak hipsterskiego stylu, zdecyduj się na wariant w wyszukane wzory o jasnych barwach.

W tej kampanii każdy hipster znajdzie coś dla siebie!

Westwing.pl

135x200 cm, 199 zł

Westwing.pl

155x220 cm, 239 zł

Westwing.pl

200x200 cm, 339 zł

Westwing.pl

200x200 cm, 339 zł

Westwing.pl

200x200 cm, 339 zł

Westwing.pl

200x200 cm, 339 zł

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2015 00:51
pfff, posciel jest dla plebsu.. chcesz sie wyrozniac,spij bez niej,na skorze dzika upolowanego przez twojego pradziada ku.r.w.a
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie