Wiosenny PIKNIK i letnia wyprawa na BALI – nowe kolekcje od home&you

W salonach home&you trwa prawdziwa eksplozja barw. Marka zaprezentowała właśnie dwie nowe kolekcje domowych dodatków i dekoracji. Linię inspirowaną wyprawą na piknik oraz egzotyczną podróżą na wyspę Bali.
Wiosenny PIKNIK i letnia wyprawa na BALI – nowe kolekcje od home&you
10.05.2015

W obu kolekcjach główną rolę grają kolory – soczyste, różnorodne i niezwykle intensywne. Tym, co najbardziej przyciąga uwagę są wielobarwne oraz kontrastowe połączenia. To dzięki nim dodatki wnoszą do wnętrz energię i błogi nastrój letniego wypoczynku. 

Kolekcja Piknik oferuje bogaty wybór akcesoriów przydatnych podczas wycieczek za miasto, weekendowych wyjazdów lub krótkich chwili relaksu w parku. Znajdziemy w niej wiklinowe kosze, torby piknikowe, maty, specjalne naczynia, kubki termiczne oraz koce. Linia inspirowana piknikiem to także dodatki i dekoracje przydatne w domu: kuchenne tekstylia, kolorowe doniczki, lampiony czy poszewki na poduszki.

Druga kolekcja home&you to wakacyjna podróż na wyspę Bali. Dominują w niej propozycje ozdobione motywami wprost z tropików. Na domowych akcesoriach, takich jak: zestawy naczyń, wazony, świeczniki i komplety pościeli, odnajdziemy palmy, kolorowe papugi, egzotyczne rośliny i kwiaty. Kolekcja BALI zaskakuje również pomysłowymi dodatkami – np. świecznikiem w kształcie ananasa, kubkiem z papugą lub świeczką przypominającą bukiet orchidei. Tropikalne akcenty to idealny pomysł na letnie aranżacje wnętrz, zwłaszcza jeśli większą część wakacji spędzimy w… mieście.

Dwie nowe kolekcje – Piknik i Bali – dostępne są w ponad 100 salonach home&you oraz w sklepie online: www.home-you.com.

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

home&you

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie