W towarzystwie ASUSA można zapomnieć o całym świecie! Rozrywka nabiera nowego znaczenia

On nigdy Ci nie powie, że powinnaś zająć się czymś poważniejszym.
W towarzystwie ASUSA można zapomnieć o całym świecie! Rozrywka nabiera nowego znaczenia
04.08.2013

Do czego powinien służyć komputer osobisty? Chyba nie będziemy zbyt wymagające, by powiedzieć, że do wszystkiego! ASUS VivoBook S500CA świetnie sprawdza się w tak poważnych tematach, jak praca czy nauka, ale każdej z nas należy się także chwila wytchnienia. Ten ultrabook to prawdziwa machina rozrywki w najlepszym wydaniu. Poradzi sobie z Twoimi zbiorami muzyki, wymagającymi grami czy filmami.

Już samo patrzenie na niego może sprawić przyjemność. Metaliczny design, smukła obudowa, wygodny 15,6-calowy wyświetlacz i tylko 2,1 kg wagi. Jak w życiu, wygląd to nie wszystko. Wnętrze także nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z profesjonalistą. Wydajny procesor, pojemny dysk twardy, karta graficzna Intel HD, bogaty dźwięk SonicMaster – jedno jest pewne, radzi sobie na wielu frontach.

Kto tym wszystkim steruje? ASUS VivoBook S500CA opiera się na nowym systemie operacyjnym Windows 8, który nie tylko pięknie wygląda, ale oferuje także tysiące dedykowanych aplikacji. Nie tylko do pracy i nauki, ale także rozrywki. W umilaniu życia nie ma sobie równych! Zwłaszcza że do wszystkich jego opcji masz dostęp przy pomocy dotykowego ekranu!

Ten sprytny ultrabook nigdy Ci nie powie, że czas na coś poważniejszego. Wysyłaj maile do przyjaciółek, komentuj ich zdjęcia w portalach społecznościowych, słuchaj muzyki, oglądaj filmy. Możesz także grać w grę, jak mawiał klasyk. Relaks w dobrym stylu należy się każdemu.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
P (Ocena: 5) 01.12.2013 18:28
o błagam, wygląda jak plastikowa podróbka maka……….
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2013 10:34
hahha tekst sponsorowany o Asusie a foto Maka.... Gratulacje redakcjo!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2013 09:32
Tekst sponsorowany o asusie, a zdjęcie główne macbooka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo