Adapter nie tylko dla DJ-ki

Nie tylko ładnie wygląda, płynie też z niego krystalicznie czysty dźwięk. Jako pierwsza kupiła go Katie Melua w wersji czarnej.
Adapter nie tylko dla DJ-ki
16.11.2008

Powszechnie utarło się, że wszystko, co różowe, jest dla kobiet. Tym tropem poszła niemiecka firma Scheau Analog. Może jest to niezbyt wyszukane, ale adapter z linii The Diamond wygląda super, można nawet powiedzieć, że jest sexy. Na potrzeby promocji nowego towaru została stworzona strona ladylikescheau.com.

Adapter dostępny jest też w kolorze czarnym i przezroczystym, dla indywidualistek możliwe jest stworzenie własnej stylistyki. Minimalistyczny design jest bardzo chłodny, ale ociepla go delikatny róż. Całość sprawia, że obok takiego cudu nie można przejść obojętnie.

Seria The Diamond od razu podbiła serca gwiazd, jedną z pierwszych była Katie Melua. Oczywiście, najważniejszy jest wygląd, bo tylko ucho prawdziwego audiofila potrafi wyłapać różnice w dźwięku między CD a klasyczną czarną płytą.

Niestety, za ten design trzeba słono zapłacić - adapter kosztuje 3,900 euro, czyli ponad 14 tysięcy złotych.

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2008 19:03
[quote="Apsik"][quote][b]Gosc[/b] Może i ładny, ale nie widzę potrzeby posiadania adaptera, a tym bardziej, że tyle kosztuje.[/quote] Ja widzę potrzebę posiadania adaptera bo taką mam. I adapter też mam. Uwielbiam ten charakterystyczny dźwięk, jaki wydobywa się z winyla:) Nieoczyszczony i jedyny w swoim rodzaju:)))[/quote] ja również widzę potrzebę, bo posiadam płyty winylowe i adapter. uważam to za lepszą formę słuchania muzyki, niż z płyt CD czy nawet mp3 na komputerze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2008 22:09
No a ostatni jest boski. Ale za taką kasę lepiej zrobić remont w domu;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2008 22:07
[quote="Gosc"]Może i ładny, ale nie widzę potrzeby posiadania adaptera, a tym bardziej, że tyle kosztuje.[/quote] Ja widzę potrzebę posiadania adaptera bo taką mam. I adapter też mam. Uwielbiam ten charakterystyczny dźwięk, jaki wydobywa się z winyla:) Nieoczyszczony i jedyny w swoim rodzaju:)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2008 20:11
ślicznyyyy :D:D:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2008 17:21
14tys. ? jak to się mówi? grosz do grosza, a będzie kokosza. Może na emeryturę sobie kupie ; D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie