Wystrój wnętrz: Wyrzuć to w kąt!

Oryginalne, nowatorskie i funkcjonalne. Trzy cechy najciekawszej półki tego sezonu.
Wystrój wnętrz: Wyrzuć to w kąt!
09.11.2008

Designerka, Cristina Toledo, ma w głowie to, co w tym fachu najważniejsze - świeżość, jaka jest potrzebna, by wymyślać rzeczy proste i funkcjonalne, a zarazem efektowne i ciekawe. Nie potrzeba szczególnego geniuszu, by wpaść na pomysł wstawienia półki narożnej do pomieszczenia. Jednak by wepchnąć ją skutecznie w kąt pod sufitem, trzeba mieć wyobraźnię.

"Punished, To The Corner!" jest właśnie takim niezwykłym meblem, który będzie pasował do każdego z kątów twojego pokoju. Pomoże przełamać nudę w zbyt poukładanym pomieszczeniu lub uzupełni kompozycję oryginalnego układu mebli. No i przede wszystkim, umożliwi wykorzystanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania twoich skarbów.

Polecane wideo

Komentarze (56)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2008 19:41
pomysł ciekawy, ale chyba nie chciałabym mieć mimo wszystko czegoś takiego pod sufitem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2008 11:49
fajny pomysł :) ciekawy... np. na rzeczy, których nie nosi się na co dzień np. rzeczy na zimę albo rzeczy na lata, zależy jaka jest pora roku... fajne :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2008 13:28
półtora roku temu miałam remont i w jednym z pokoi zrobiłam takie poziome półki w rogach pod sufitem (ale nie po to, żeby chować tam ubrania!. :D ). zamocowałam na tych półkach halogeny - teraz dają świetny efekt!. światło daje ciekawe refleksy :). polecam wszystkim .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2008 01:15
Eh a przecież to takie banalne! Geniuszka! Tylko wybitna osoba potrafiła wpaść na pomysł tak designerskiego, ale jakże logicznego pomysłu! Czemu wcześniej nie zostało to wymyślone skoro to takie banalne? Banalnie proste?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2008 23:54
[quote="Gosc"][quote][b]niunia56[/b] "Oryginalne, nowatorskie i funkcjonalne..." zapomnieli dodać, że takie półki nieźle wygniatają ubrania:)[/quote] a ty idiotko będziesz trzymała ubrania pod sufitem?? gratuluję inteligencji!![/quote] A ty bedziesz trzymala tam.... prezerwatywy? zrobisz kosz na smieci? heh.... xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie