Jak urządzić pokój dla dziecka?

Ponadczasowe wyposażenie powinno być niezależne od zmieniającej się mody, upodobań dziecka czy jego wieku.
Jak urządzić pokój dla dziecka?
Meble MY ROOM
27.04.2012

Aranżacja wnętrza, w którym dziecko będzie chętnie spędzać czas na zabawie czy nauce, to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Każdy maluch potrzebuje bowiem przestrzeni, w której może swobodnie wykreować swój dziecięcy mikroświat. Warto więc zadbać o odpowiednią aranżację pomieszczenia.

Oto kilka wskazówek...

pokój dziecięcy

Meble MY ROOM

Idealny pokój dla dziecka powinien być przytulny, funkcjonalny i bezpieczny. Najlepiej również byłoby, aby znajdowały się w nim meble, które „rosną” razem z maluchem. Pomysły na urządzenie takiego pokoju podsuwa firma My Room. W ofercie marki znajdują się stylowe meble w trzech wersjach kolorystycznych oraz zabawne dodatki, które pozwolą stworzyć prawdziwy dziecięcy świat marzeń.

pokój dziecięcy

meble MY ROOM

Ponadczasowe wyposażenie powinno być niezależne od zmieniających się: mody, upodobań dziecka czy jego wieku. Musi być odpowiednie zarówno dla malucha, jak i małego ucznia, powinno również umożliwiać stworzenie w przyszłości intymnego świata dla nastolatka.

pokój dziecięcy

meble MY ROOM

Przy wyborze określonych mebli, warto także pamiętać, aby były one nie tylko funkcjonalne, ale również bezpieczne dla dzieci. Zastosowane w nich mechanizmy otwierania muszą chronić maluchy przed przytrzaśnięciem palców, a wykorzystane do ich produkcji farby posiadać wszelkie atesty higieniczności i nie zawierać w swym składzie niebezpiecznych pierwiastków chemicznych.

pokój dziecięcy

Meble MY ROOM

Najlepiej, aby dziecięca sypialnia miała jasne, pastelowe ściany – błękitne, brzoskwiniowe lub zielone. Świetnie również sprawdzą się tapety w geometryczne wzory. Takie odcienie sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi. Jeśli chcemy stymulować rozwój malucha, w kąciku do zabaw zaakcentujmy trochę żywsze kolory.

Zobacz także:

POŚCIEL w kolorach wiosny na słodki sen (Najlepsze modele + CENY)

Letni powiew świeżości w Twojej sypialni.

Koszmarna porcelana Marii Rubinke - artystka ma 27 lat i baaardzo mroczne wizje!

Poćwiartowane ciała, zakrwawione twarze, wydłubane oczy.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
ZapachLuxusuPL (Ocena: 5) 29.12.2012 18:26
Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Wśród chłopców popularnością cieszą się zestawy meblowe o tematyce np samochód, rakieta, czy kosmos. Zaś wśród dziewczynek zestaw z kotkiem, motylkiem bądź koroną. Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2012 15:17
A moim zdaniem taki zestaw powinien być po prostu estetyczny. Zobaczcie - mebelki.pl/aranzacje/art3720,labedz.html Liczy się również jakość - każdy chce korzystać z zestawu mebli latami, a nie przez jeden sezon, prawda?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 14:41
mi się bardzo podobają! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 14:16
rzecz gustu ... kolory stanowczo za smutne i takie stereotypowe ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 13:45
bardzo ładne :) takie stylowe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie