Jak opanować chaos w mieszkaniu?

Dzięki kilku prostym podpowiedziom, twój dom zamieni się w oazę ładu i czystości! Do dzieła!
Jak opanować chaos w mieszkaniu?
16.03.2012

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, żegnając miesiące chłodu, szarugi i ogólnego zmęczenia. Pobudkę z zimowego snu warto zatem wykorzystać na zapanowanie nad domowym chaosem. Brzmi to jak wyzwanie? Spokojnie – dzięki kilku naszym podpowiedziom twoje mieszkanie zamieni się w oazę ładu i czystości.

Calvado.pl

Calvado.pl

Pojemniki i kosze usprawnią organizację segregacji, sprawiając, że przestrzenie staną się bardziej funkcjonalne i mniej narażone na nieporządek. Kolekcja funkcjonalnych wieszaków czy też pomysłowych stojaków na biżuterię, zaproponowana przez markę Umbra, pomoże natomiast efektownie zaprezentować drogocenne przedmioty, które już zawsze będą leżeć w widocznym dla nas miejscu.

Produkty dostępne na stronie Calvado.pl.

romantyczne

Klucze, których nigdy nie sposób znaleźć na czas, upchane na dnie szafy ubrania wymagające odświeżenia, czy zagubione i na nowo wynajdywane elementy biżuterii to problemy, z którymi zmagamy się stosunkowo często. Określenie ich konkretnego miejsca spoczynku zwykle jednak odkładamy na później.

W konsekwencji toniemy w stosach piętrzących się gazet, w zakamarkach kieszeni odnajdujemy ulubione wisiorki, a kolejny raz zagubione klucze sprawiają, że ponownie spóźniamy się do pracy. Wiosenne porządki to zatem idealna okazja, aby opanować domowy chaos. Zmagania warto rozpocząć od segregacji przedmiotów, które sprawiają nam najwięcej problemów. Pozwoli to odpowiedzieć na pytanie, które z nich nie mają jeszcze swojego, konkretnego miejsca. Jego odnalezienie stanie się podstawą opanowania problematycznej sytuacji.

Calvado.pl

Calvado.pl

Pojemniki, kosze na brudną bieliznę, a także skrzyneczki na klucze marki Skagerak mogą podpowiedzieć kilka efektywnych rozwiązań dla naszych niepoukładanych przestrzeni. Opanują porozrzucane przedmioty i estetycznie ukryją je przez wzrokiem odwiedzających nas gości.

Produkty dostępne na stronie Calvado.pl.

Zobacz także:

Pastelowe dodatki do Twojego mieszkania

W tym sezonie aranżacje wnętrzarskie bazują na kolorystyce delikatnej i stonowanej.

Buty w kształcie PSIEJ GŁOWY albo skórki od banana – dzieła sztuki czy OBUWNICZE HYBRYDY?

Ich twórcą jest izraelski projektant Kobi Levi.

 

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2012 16:51
chaosu nie opanujecie...ale niech kwitna chaosiki w koszyczkach ,przeciez one sa takie piekne;D i chociaz na chwilkunie pomyslmy ,ze swiat zostal przez nas uporzadkowany ,poukladany i ,ze wtedy jestesmy szczesliwe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 21:00
kosze-koszyki-koszyczki --------------K O C H A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 19:09
zapraszamy na pierwszy w Polsce portal street fashion. My też mamy się czym pochwalić;) CATWALKONSTREET.COM
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 16:44
takie stojaki na biżuterię czy pudełka na dokumenty to rzeczywiście dobry pomysł
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 14:49
Jak opanować chaos w mieszkaniu? podnieść du*e z fotela i posprzątać, ot filozofia. Poza tym nie rozumiem jak można doprowadzić swoje mieszkanie do tzw "chaosu", to świadczy o kobiecie i facetom wcale sie nie podoba. Nie, nie jestem pedantką itp. po prostu to moje zdanie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo