Wazon nie tylko dla agentki

Przejmij, przyswój, zmień. To musi robić dzisiaj niezależna kobieta w świecie, w którym ciągle dominują faceci. Właśnie z myślą o tych z nas, które nie boją się eksperymentów i zmian, powstał wazon - pistolet. Wystrzałowy.
Wazon nie tylko dla agentki
29.09.2008

Najpierw były spodnie, potem samochody, teraz kolej na następny bastion męskości. Coś, co faceci uznają niezaprzeczalnie za swoją domenę - broń. Czas przejąć i tę dziedzinę ich życia i przerobić ją na nową, lepszą, kobiecą wersję.

Pistolet, który od zawsze był (kolejnym) przedłużeniem ich ego, znalazł nowe i zdecydowanie bardziej kobiece zastosowanie. Firma SUCK UK zaprojektowała i wyprodukowała wazony ścienne i stołowe wzorowane właśnie na pistolecie, a nadające się przede wszystkim i w zasadzie tylko do trzymania kwiatów.

Quentina Tarantino zaleje krew, gdy zobaczy, co się stało z jego ulubioną zabawką. Biały, a więc doskonale pasujący do większości wnętrz, porcelanowy wazon możesz postawić gdziekolwiek chcesz, a przykręcenie do ściany jego mniejszej wersji nie stanowi najmniejszego problemu. Gdyby jednak wydawał się zbyt surowy, zawsze można go pomalować. Choćby i na różowo.

W Polsce można kupić go tutaj.

Polecane wideo

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2008 00:00
Troche kiczowate,ale da się przeżyć.... Fajnie,że tworzy się inne i wyróżniające się rzeczy.Takie z charyzmą i przedewszystkim orginalne? Hmmm tak właśnie tego słowa szukałam: O R G I N A L N E ! ! ! ! ! ! ! ! !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2008 10:20
http://www.wczasy-grecja.com/ >> wejdzcie na reklamy google pod obrazkiem na samej gorze obczajcie jaka nuta kozacka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2008 20:43
a mnie się podobają ;) Ładnie by się komponowały na czarnej komodzie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2008 15:58
pomysł ok choć szczerze mówiąc niezdecydowałabym się na taki wazon...każdy pomysł się liczy ale nie każdemu musi odpowiadać. hm...ale może dzieki temu mężczyźni czesciej będą kupowali kobietom kwiaty, chociażby po to by ładnie wyglądał wazon ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2008 00:00
gdyby były czarne i matowe to bym się zainteresowała ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie