Wariacje na wakacje: Limitowana edycja puszek Coca Coli, pleciona bransoletka & kobaltowe lakiery

Kultowy napój w odmienionym opakowaniu, lakier w kolorze inspirowanym odcieniami dżinsu i biżuteryjny dodatek na nowy sezon.
Wariacje na wakacje: Limitowana edycja puszek Coca Coli, pleciona bransoletka & kobaltowe lakiery
30.08.2011

Wszystkie kochamy piękne gadżety, nawet jeśli są niezbyt trwałe, jak np. puszka napoju. Ale kto nie skusiłby się na Coca Colę w jubileuszowym opakowaniu stworzonym z okazji 125. urodzin kultowego napoju?

puszki coca cola

Limitowana edycja puszek Coca Coli z okazji 125. urodzin napoju

Za projekt odpowiedzialny jest sam Peter Gregson. Stworzył on 6 wzorów, które naniesiono na puszki popularnego napoju. Niestety nie będą one dostępne w tej wersji w Polsce, ale zawsze można poprosić znajomych podróżujących po świecie o taki nietypowy prezent z eskapady.

 

bransoletka yes

Bransoletka YES z kolekcji STEEL, 149 zł

YES wypuścił na rynek serię bransoletek STEEL, które są połączeniem elementów skórzanych i metalowych. Chłodne, stalowe lśnienie robi wrażenie!

chanel lakiery dżins

Limitowana edycja lakierów do paznokci Chanel, dostępna od 8. września, około 99 zł

Inspiracją do stworzenia kolejnej chanelowskiej minikolekcji był dżins i różne jego odcienie. Lakiery do sprzedaży trafią w pierwszej połowie września. Nie możemy się doczekać!

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 10:47
Puszki po coli, akurat mnie nie interesują. ! Ale co do lakierów to są ładne , ale nie trzeba wydawać aż tyle bo można znaleźć ich odpowiedniki w tańszej wersji . A co do bransoletki , to jest nawet fajna, ale bywają ładniejsze i tańsze. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 08:50
Inglot ma tańsze odpowiedniki :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 01:53
To, że kogoś na coś nie stać, nie znaczy, że Papilot ma tego nie promować. Zawsze znajdą się tacy, co kupią. W przeciwnym wypadku Chanel dawno by poszła z torbami. Mnie też nie stać, ale chętnie popatrzę i poszukam tańszego odpowiednika ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2011 00:36
Tak.. każdego stać na lakier za 100;/
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo