Wariacje na wakacje: Brytyjska opowieść z francuskim akcentem, baza pod makijaż & stylowy zegar

Dziś odrobinę książkowo i jak zawsze stylowo! Może skusisz się na...
Wariacje na wakacje: Brytyjska opowieść z francuskim akcentem, baza pod makijaż & stylowy zegar
26.08.2011

Koniec wakacji to świetna okazja, by wyskoczyć z przyjaciółką na zakupy. Dziś polecamy dobrą lekturę, kosmetyczny drobiazg oraz gadżet do mieszkania. Udanych łowów!

zegar ikea

Zawsze na czas

Czerwony zegar Ikea będzie idealnym dodatkiem do prostego, nowoczesnego wnętrza. Jego intensywna barwa ożywi białą ścianę i nie pozwoli Ci się nigdzie spóźnić :)

Cena: 39,99 zł

baza pod makijaż

Idealna cera

Matująco - wygładzająca baza pod makijaż marki Bell wyrównuje powierzchnię skóry, skutecznie wygładza drobne zmarszczki oraz niweluje inne niedoskonałości cery. Dzięki substancjom pochłaniającym sebum, trwale matuje, zapobiega nieprzyjemnemu efektowi „błyszczenia skóry”. Utrwala makijaż. Zawiera mineralny filtr UVB chroniący przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Cena: 25,50 zł

anglik zakochany

Lektura na pożegnanie lata

Francuzi lubią myśleć, że są wyrocznią gdy mowa o sztuce miłości. Jak zareagują, gdy Brytyjczyk spróbuje dorzucić swoje trzy grosze do dyskusji? Po romantycznym rendez-vous w łazience na balu przebierańców, którym kończy się Anglik na wsi, Michael Sadler, decyduje się porzucić Uniwersytet w Swindon by wrócić do Francji z mocnym postanowieniem zdobycia serca Lou Charpin, swojej belle française.

Jak kochać á la français? Czy nieszablonowy angielski gentelman zdoła zgłębić arkana francuskiej sztuki kochania? By wyznać swoje uczucia, tytułowy anglik zgłębia meandry języka kochanków, oglądając francuski film erotyczny, sporządza przy tym skrzętne notatki. Pełen poświęcenia stara się wkraść w łaski rodziny ukochanej grając w Scrabble z niemalże stuletnią energiczną babcią czy tłumacząc Króla Lira zblazowanemu nastolatkowi. Jak przystało na prawdziwego adoratora ma on również rywala w osobie zamożnego optyka, który zdaje się go ignorować jako barbarzyńskiego ambasadora ludów północy.

"Zakochany Anglik" to trzecia odsłona ciepłych, inteligentnych i pełnych angielskiego sarkazmu wspomnień Michaela Sadlera. Przekonaj się jak L’amour pokierowała losami dojrzałego oksfordczyka!

Cena: 30,49 zł (Empik)

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2011 16:21
Jeśli szukacie ładnych i niedrogich dodatków takich jak te tutaj, to polecam zajrzeć na decorneo.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2011 11:56
Baza jest boska!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2011 09:26
Tez bym chciala wiedziec czy dobra;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2011 09:01
Miał już ktoś tą baze??? Dobra jest??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo