Wariacje na wakacje: Zdrowa przekąska, stylowy kosz na śmieci & kurs hiszpańskiego

Trzy modne i praktyczne rzeczy, które przydadzą się podczas wakacji!
Wariacje na wakacje: Zdrowa przekąska, stylowy kosz na śmieci & kurs hiszpańskiego
30.07.2011

Brak pomysłu na ciekawe spędzenie wakacji? Naucz się podstaw nowego języka obcego, który przyda ci się podczas kolejnego urlopu albo starań o nową pracę! A gdy zgłodniejesz, ucząc się nowych słówek, pozwól sobie na słodką i zdrową przekąskę...

kurs hispzańskiego

Kurs hiszpańskiego

Kurs Lingo to skuteczny i szybki sposób na opanowanie nowoczesnego języka hiszpańskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, co już nieraz zaczynali. Aktualna tematyka: turystyka, biznes, internet, poszukiwanie pracy. Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. Dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Hiszpanów i polskiego lektora. Miejsca w podręczniku odwołujące się do nagrań zostały oznaczone ikonkami z numerem ścieżki.

Cena: 15,30 zł (Empik)

fitella

Koktajl piękności

Nowa linia przekąsek Fitella Cocktail to propozycja dla osób, które chcą się odżywiać lekko i zdrowo, nie rezygnując przy tym z przyjemności. Oryginalne mieszanki bakaliowe zamknięte zostały w wygodnych saszetkach i stanową solidną porcję zdrowia oraz dobrego smaku, którą zawsze można mieć pod ręką.

Fitella Beauty dobroczynnie wpływa na wygląd. Dzięki oryginalnej mieszance pestek z dyni, orzechów laskowych, żurawiny, pestek ze słonecznika i rodzynek organizm otrzymuje optymalną dawkę składników korzystnie działających na skórę i paznokcie.

Cena: 1,99 zł

kosz na śmieci

Modny kosz na śmieci

Jak w najprostszy sposób zachować harmonię pomiędzy użytecznością otaczających nas sprzętów a potrzebą estetyki? Decydując się na rozwiązania,które pełnią dwie role: oprócz funkcjonalności, wyróżniająsię eleganckim designem. Do takich produktów należy metalizowany kosz na śmieci Deco Bin marki Curver.

Czarny Deco Bin wyróżnia się nowoczesnym designem, który znakomicie odzwierciedla miejski tryb życia. Dobrze sprawdza się we wnętrzach, gdzie liczy się każdy element wyposażenia, a nieprzeciętność i niestandardowe rozwiązania są w cenie. Pomysłowy design to jednak nie wszystko.

Kosz ma pojemność 50 l i został wyposażony w szczelną pokrywę zapobiegającą wydostawaniu się zapachów na zewnątrz.

Cena: 149 zł

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 16:22
SPROSTOWANIE! kurs hiszpanskiego kosztuje 29,90! a nie 15,30! i o mało nie wyszłam na idiotkę bo mając ostatnie dwie dychy w portfelu poleciałam do empiku, dobrze, że koleżanka pożyczyła tą koncowke 9,90! PAPILOCIE przestaję Wam wierzyc naprawdę!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo