Wariacje na wakacje: Zegarek z kryształami Swarovskiego, skórzana torba & biografia Carli Bruni

Do biografii pierwszej damy pasują wyłącznie luksusowe dodatki, dlatego książkę o życiu Carli Bruni prezentujemy w towarzystwie pięknego zegarka i boskiej torebki!
Wariacje na wakacje: Zegarek z kryształami Swarovskiego, skórzana torba & biografia Carli Bruni
27.07.2011

Od czego zacząć sierpień? Od zakupów! Polecamy zainwestować w dodatki - zegarek i torbę, które posłużą Ci latami. Jesli planujesz podróże, poszukaj także ciekawej lektury do pociągu czy samolotu. Być może zainteresuje Cię pikantna biografia francukiej first lady...

zegarek swarovski

Zegarek Citra Sphere z kryształami Swarovskiego, 1270 zł

Piękny, biżuteryjny dodatek w kolorze oceanicznych fal, chłodzący niczym miętówka. Wspaniały gadżet na lato! Tarcza została ozdobiona charakterystycznym łabędziem i otoczona 40 kryształami mieniącymi się na różne odcienie błękitu.

carla bruni biografia

Carla. Sekrety jej życia, Lahouri Besma, Empik, 27,90 zł

Nieautoryzowana biografia "pierwszej damy" Francji, Carli Bruni, roi się od pikantnych szczegółów i zaskakujących wniosków. Czy piękna Carla to żeńskie wcielenie Don Juana, kapryśnica zmienna w miłości, zmuszająca swego męża, prezydenta Sarkozy'ego, by poznawał jej byłych kochanków? Czy pierwszej operacji plastycznej poddała się już w wieku szesnastu lat, gdy zaczynała karierę jako włoska modelka? Sama bohaterka nie zgodziła się na udzielenie wywiadu do książki. I może to był błąd... Czyta się jednym tchem!

torba kazar

Torba Kazar, kolekcja JESIEŃ 2011

Już wkrótce pojawi się w sklepach, więc jeśli zakochałaś się w niej tak jak my, bądź czujna! Polecamy szczególnie zabieganym bizneswoman, które poszukują niebanalnych dodatków wykonanych z najwyższej jakości surowców. Ta torba przetrwa lata!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2011 10:55
Dość drogi. Dziwne, kiedyś te kryształy można było kupić za psie pieniądze, dzisiaj każdy gadżet z słynnymi kryształami Swarovskiego zyskuje na wartości dzięki nim. Myślę, że gdyby zastąpić je zwykłymi cyrkoniami lub nawet tandetnymi, plastikowymi "kryształkami" to wcisnąłby człowiekowi taki bubel z kryształkami Swarovskiego w nazwie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 19:45
Co do książki to słyszałam, że nie jest ona obiektywna...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 09:47
torebka piękna!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 09:46
fajny zegarek, świetny po prostu
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo