Dom w stylu lalki Barbie (Słodki, kiczowaty i bardzo różowy - ZDJĘCIA!)

Która z nas, choć przez moment, nie chciałaby w nim zamieszkać?
Dom w stylu lalki Barbie (Słodki, kiczowaty i bardzo różowy - ZDJĘCIA!)
Fot. dailymail.co.uk
26.07.2011

Barbie to bez wątpienia najbardziej pożądana i popularna lalka w historii zabawek. Jest ucieleśnieniem wszystkiego, co najlepsze, niedoścignionym wzorem dla małych dziewczynek. Co więcej, od ponad pół wieku stanowi swoisty wyznacznik stylu i najnowszych trendów.

Lalka słynie ze swoich charakterystycznych atrybutów, jakimi są idealne ciało, modne ubrania, wystrzałowe samochody oraz... przystojny Ken. Czego więc jeszcze może brakować tej kultowej postaci? Firma Mattel wpadła na niecodzienny pomysł! Stworzono wnętrze w stylu lalki Barbie. I nie chodzi tutaj o mały, plastikowy domek dla lalek, lecz prawdziwy luksusowy dom.

barbie

Fot. dailymail.co.uk

Jak więc powinna mieszkać Barbie? Jej dom musi być kolorowy, wesoły i na pewno bardzo nowoczesny. Taki właśnie projekt stworzył Jonathan Adler, główny twórca całego przedsięwzięcia. Artysta za główne zadanie postawił sobie odwzorowanie miniaturowego, dobrze wszystkim znanego domku lalki Barbie. Efekt tego przedsięwzięcia okazał się piorunujący.

W pomieszczeniach dominują róż, błękit i biel. Na szczególną uwagę zasługują takie elementy, jak żyrandol z włosów lalek, obraz namalowany przez Andy’ego Warhola o wartości 200 tysięcy dolarów oraz lustro w ramie stworzonej z sześćdziesięciu pięciu lalek Barbie.

barbie

Fot. dailymail.co.uk

Dom lalki Barbie posiada wszystkie pomieszczenia potrzebne do normalnego życia. Znajduje się w nim bogato wyposażona kuchnia z dużą ilością szafek i różnych przyborów. Barbie posiada również własną sypialnię. Cały pokój pokryty jest czerwonym aksamitem. Brak okien zastępują najróżniejsze lampki. Na środku pokoju znajduje się łóżko, a tuż obok toaletka z niezbędnymi przyborami.

barbie

Fot. dailymail.co.uk

Co ciekawe, swój udział w w kreowaniu rzeczywistego świata lalki Barbie ma także Christian Louboutine, który zaprojektował buty dla lalki. Są one jednym z symboli produktu firmy Mattel. W garderobie znajduje się pięćdziesiąt par różowych szpilek od projektanta.

Już niedługo słynny Dream House w Malibu będzie otwarty dla zwiedzających. To bardzo interesująca propozycja, zwłaszcza że obok części mieszkalnej, w pomieszczeniu znajduje się również minimuzeum, gdzie obejrzeć można zbiór dwudziestu pięciu najbardziej charakterystycznych lalek Barbie. Zabawek, które w szczególny sposób zapisały się w historii firmy Mattel.

Zobacz także:

Najzabawniejsze torty świata (W kształcie sowy, dinozaura, drzewa - APETYCZNE?)

Ostatnio cukiernie coraz częściej otrzymują zamówienia na wymyślne torty w śmiesznych kształtach.

Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 18:00
Nie zawsze róż musi być kiczowaty. Niedługo planuję odświeżyć swój salon i planuję ściany umalować na biało, ale jedną chcę właśnie różową. Już sobie nawet kolor wybrałam, w katalogu Magnata bardzo spodobał mi się "różowy kwarc". Jest właśnie taki subtelny i moim zdaniem bardzo elegancki, idealnie będzie pasował do białych i zielonych dodatków!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2011 09:10
Cóż...Jedynym pomieszczeniem, które mi się w miarę podoba jest sypialnia. Gdyby tylko była w innym kolorze... Na przykład fioletowym lub granatowym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 09:32
Sypialnia jest tylko ładna;P A jak zobaczyłam salon , to kanapka mi staneła w gardle;PP
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 23:10
np ja nie chciałabym w nim zamieszkać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 20:49
bleeeeeeee.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo