Wariacje na wakacje: Ekologiczna bielizna & bibułki matujące & energetyczna płyta

Ładna bielizna pod prześwitującą sukienką jest latem na miarę złota. Tak samo jak bibułki matujące w upał i dobra muzyka w podróży!
Wariacje na wakacje: Ekologiczna bielizna & bibułki matujące & energetyczna płyta
17.07.2011

Jeśli letnie zakupy, to tylko z nami! Codziennie prezentujemy trzy godne uwagi rzeczy, które mogą przydać się podczas wakacji i nie tylko... Dzisiaj polecamy energetyczną płytę, bibułki matujące oraz bieliznę dla każdej zielonej ekolożki!

beyonce

Beyonce w roli głównej

Jak twierdzi sama Beyonce, jest to najważniejsza i najbardziej osobista płyta w jej karierze. Sesja nagraniowa do płyty zaowocowała prawie 70-cioma piosenkami, ale na płytę trafiło ostatecznie 12 kompozycji (w wersji deluxe 15 + 3 remixy). Pierwszym singlem z płyty jest utwór ‘Run The World (Girls)’ któremu towarzyszy niewiarygodny teledysk w reżyserii Francisa Lawrence’a. Kręcony w Los Angeles i na pustyni  Mojave w Kalifornii poszczycić się może aż 200 statystami, dzikimi zwierzętami i Beyonce w roli przywódczyni armii kobiet. Drugim singlem z płyty jest ballada "Best Thing I Never Had".

Bonusową płytę wypełnią remiksy singla "Run The World (Girls)", jak również trzy utwory, których zabraknie w edycji standardowej. Nowe nagrania, które uzupełnią zestaw, to "Lay Up Under Me", "Schoolin" Life" i "Dance For You".

Cena: 57,99 zł (Empik)

ekologiczna bielizna marks&spencer

Bielizna przyjazna środowisku

Ekologiczna to za mało powiedziane! Autograph Leaves to pierwsza na świecie kolekcja bielizny, która jest zupełnie 'carbon neutral'! Biustonosze i majtki z tej linii może z czystym sumieniem nosić najbardziej zielona ekolożka. Bielizna powstaje  w ekologicznej fabryce na Sri Lance, która jest zasilana w dużej mierze energią słoneczną i wodną oraz emituje do atmosfery średnio o 30 % CO2 mniej niż inne fabryki bielizny. By zniwelować ślad węglowy zostawiony przez tę kolekcję, Marks & Spencer odtwarza we współpracy z the International Rainforest Trust - lasy deszczowe na Sri Lance.  25 % nowych nasadzeń to drzewa owocowe lub takie, z których pozyskuje się przyprawy. Wpływy z ich sprzedaży zasilają domowe budżety opiekujących się nimi farmerów.

wibo

Cera idealna

Latem warto mieć zawsze w torebce specjalne bibułki matujące Wibo. Kiedy zaczynają się nam świecić policzki, broda lub nos, wystarczy przyłożyć delikatnie bibułkę w newralgicznym miejscu. Dzięki bibułce Wibo otrzymamy efekt natychmiastowego zmatowienia skóry bez naruszenia makijażu.

Cena: 4,50 zł

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 22:41
Kit tam z bibulkami. Zobaczcie ,ze modelka nie jest patykiem! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 20:26
najlepsze sa bibulki matujace ale z pudrem firmy Marion za 12 zl 50 sztuk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 18:38
Słabe te bibułki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:41
te bibułki są słabe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:08
te bibułki są masakryczne. Polecam clean&clear.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo