Wariacje na wakacje: Kubański film & akcesoria deserowe & kapsułki piękności

Nie masz planów na dzisiejsze popołudnie? Wybierz się do kina na wyśmienity film!
Wariacje na wakacje: Kubański film & akcesoria deserowe & kapsułki piękności
14.07.2011

Na dzisiejszy wieczór polecamy filmową ucztę w kubańskim stylu. A po powrocie do domu warto zanurzyć się w fotelu i zrobić listę zakupów... Pozycja 1 - deserowe naczynia, miejsce 2 - kapsułki piękności...

kapsułki młodości

Kapsułki piękności

Suplement diety Sensation stanowi element nowatorskiej linii preparatów BIOAKTIV, przeznaczonych dla osób, u których uwidocznił się deficyt kolagenu w organizmie, zarówno w formie zewnętrznych oznak starzenia się, zmarszczek, zwiotczałej, problematycznej, pozbawionej sprężystości skóry, jak i w postaci pogarszającego się samopoczucia. Zaleca się je nie tylko osobom w okresie przekwitania oraz starszym, ale i tym, u których deficyt kolagenu wystąpił wskutek chorób, urazów mechanicznych, dużego wysiłku fizycznego bądź też nadmiernego narażenia na czynniki powodujące rozpad cząsteczek kolagenu, jak promieniowanie UV, stres, szybkie tempo życia.

W recepturze Sensation zastosowano wyłącznie składniki dobroczynne i bezpieczne dla organizmu. Kolagen aktywny biologicznie jest substancją całkowicie dla nas naturalną i każda jego ilość jest dla organizmu pożyteczna, ewentualne nadwyżki stanowią cenny zapas aminokwasów potrzebnych do syntezy ważnych białek. Algi wraz z witaminami są naturalnym rezerwuarem substancji potrzebnych organizmowi do sprawnego funkcjonowania.

Cena: 209 zł (Anna Pikura)

home&you

Na słodko

Uwielbiasz rozpieszczać swoich bliskich słodkościami? Zaopatrz się w zestaw uroczych naczyń Home&You, które sprawią, że na Twoim stole zrobi się jeszcze smaczniej! W minikolekcji można znaleźć łopatkę do ciasta, serwetnik oraz małe pojemniczki (np. na cukier). A wszystko udekorowane szalenie modnymi ostatnio cupcakes!

Cena: Łopatka - 19,99 zł, serwetnik - 15 zł, pojemniki - 19 zł/sztuka

film

Opowieść z pieprzykiem - Chico & Rita

Kuba 1948. Chico jest młodym pianistą z wielkimi marzeniami, Rita to piękna piosenkarka z niesamowitym głosem. Muzyka i romantyczne pragnienie połączy ich, ale podróż - w tradycji latynoskiej ballady bolero - przyniesie ból serca i mękę. Z Hawany do Nowego Jorku, Paryża, Hollywood i Las Vegas zakochani prowadzą niemożliwą do spełnienia walkę, by połączyć się w muzyce i miłości.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 13:28
Widzialam ten film. Ścieżka dźwiękowa to istne arcydzielo!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze poprawia mi nastrój.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 02:03
Myślałam,że te kapsułki to małe ogórki O.o
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie