Zalotka w wersji elektrycznej

Ta wyjątkowa „lokówka” do rzęs sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach i sprawi, że poczujesz się zalotnie i uwodzicielsko.
Zalotka w wersji elektrycznej
10.09.2008

Niektóre z was na pewno nie wyobrażają sobie życia bez zalotki. A jeśli nie życia, to chociaż imprezy albo pierwszej randki z nowo poznanym przystojniakiem.

Naprzeciw waszym potrzebom wyszła Sephora. Możecie w niej znaleźć, na stoisku z akcesoriami kosmetycznymi, nową Heated Lash Curler Sephora Professional, czyli wyjątkową zalotkę do rzęs w wersji elektrycznej.

Jak jej używać? Nic trudnego - włączasz, czekasz 15 sekund, żeby się delikatnie nagrzała i podkręcasz rzęsy. Radzimy jednak nie przesadzać, tak jak z kręceniem czy prostowaniem włosów i zostawić ten wynalazek na specjalne okazje.

Kosztuje 69 złotych.

Polecane wideo

Komentarze (39)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2009 16:57
ja mam mini heated lash curler z sephory, tą czarno-różową. Jest prosta w obsłudze, nie parzy i nie plącze rzęs. Są podkręcone i dokładnie rozdzielone, co znacznie ułatwia ich malowanie. Rzęsy nie prostują sie tak szybko jak po użyciu tradycyjnej zalotki. Stosuję na nie olejek rycynowy i nie wypadają ani nie są zniszczone, dodatkowym plusem jest szybki czas nagrzewania- na opakowaniu jest napisane, żeby odczekać minutę, moja nagrzewa się szybciej. Super ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2008 21:58
ja juz kupiłam i jestem zadowolona uwielbiam ją dostałam ja na urodzinki xDD od rodziców... codziennie uzywam jej do szkoły:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 19:52
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] W Oriflame jakies pol roku temu tez byla zlotka elektryczna. Wiec zadna nowosc.[/quote] Była ale okazała się beznadziejna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 19:51
[quote="Gosc"]W Oriflame jakies pol roku temu tez byla zlotka elektryczna. Wiec zadna nowosc.[/quote] Bza ale okayaa sie beynadziejna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2008 16:21
rzęsy tej dziewczyny na zdjęciu są okropne jak paw albo jakis inny otak wygląda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie