Wariacje na wakacje: Bilet do teatru, plażowa torba & stylowy korkociąg

Kolejna porcja ciekawych, wakacyjnych inspiracji! Tym razem odrobina kultury, trochę imprezowania i nieco plażowych klimatów.
Wariacje na wakacje: Bilet do teatru, plażowa torba & stylowy korkociąg
15.06.2011

Jak uprzyjemnić sobie wakacyjny czas? Kilkoma stylowymi gadżetami, miłymi formami spędzania wolnego czasu, towarzystwem fantastycznych ludzi. W kolejnym wydaniu naszego nowego letniego cyklu zapraszamy Was do teatru, na plażę i imprezę!

bilet do teatru

Sztuka "Weekend z R." w OCH-TEATR, cena biletu: od 60 do 80 zł w zależności od miejsca

15 lipca o 20:00 na scenie OCH-TEATRU po raz kolejny zostanie zagrana sztuka, której premiera miała miejsce w listopadzie minionego roku. Widowisko wciąż cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na doskonałą obsadę. Więcej...

korkociąg alessi

Korkociąg, Alessi, 167 zł (fabrykaform.pl)

Korkociąg Anna G. to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy Alessi. Popularność sprawiła iż stał on się niemal kultowym projektem Alessandra Mendini i zapoczątkował rodzinę produktów z tej kolekcji. Musisz go mieć! Szczególnie teraz, w okresie letnich imprez...

torba stradivarius

Torba, Stradivarius, 79,90 zł

Śliczna i pojemna torba z miękkiego płótna w biało-czerwoną kratkę. Idealna na plażę oraz piknik! Super komponuje się z dżinsem!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 09:19
na bank kupie otwieracz za 170zll.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo