Znaki zodiaku a powodzenie u mężczyzn: Które panie mają najwięcej powabu?

Swoboda, uśmiech i pewność siebie, to cechy rozpoznawcze tych z nas, które wprost nie potrafią opędzić się od kolejnych adoratorów. Które znaki zodiaku są nimi najszczodrzej obdarowane?
Znaki zodiaku a powodzenie u mężczyzn: Które panie mają najwięcej powabu?
18.02.2011

Wszystkie doskonale wiemy, że aby być prawdziwą flirciarą lub łamaczką męskich serc, wcale nie trzeba grzeszyć pięknością. To drobne niedoskonałości sprawiają, że pozbywamy się wizerunku odstraszającego ideału i skutecznie uwodzimy męskie serca... Swoboda, uśmiech i pewność siebie, to cechy rozpoznawcze tych z nas, które wprost nie potrafią opędzić się od kolejnych adoratorów! Mimo wielu prób nie potrafisz być jedną z takich dziewczyn? Znajdź swój potencjał! Pomoże ci w tym, twój własny znak zodiaku!

Czy warto poznać swój znak zodiaku?

Czy podczas czytania horoskopów lub charakterystyk znaków zodiaku, kiedykolwiek zgodność rzeczywistości z danym opisem zdołała cię zaskoczyć? Cóż, niezależnie od tego, czy należysz do grona sceptyków, czy osób święcie przekonanych o mocy oddziaływania gwiazd, nie zaszkodzi dowiedzieć się, jakie cechy prawdziwej flirciary, kryje twój własny znak zodiaku. Każdy z nich, to mieszanka unikatowych wad i zalet, a podobne zestawienie jest niczym innym, jak stereotypem rządzącym się własnymi prawami. Wszystkie blondynki ocenia się przez pryzmat koloru ich włosów, a osoby ludzie, noszące to samo imię, będą postrzeganew podobny sposób. Podobnie jest z zodiakami. Czy bliźnięta zawsze bywają zmienne, a koziorożce to jedynie rogate dusze?

Sprawdź, jaki potencjał kryje twoja natura!

Przeczytaj o swoim znaku zodiaku i sprawdź, czym możesz uwieść mężczyzn. Wykorzystaj każdą cechę, by podbudować swoją pewność siebie. Dzięki temu, uwierzysz we własną atrakcyjność, pozwalając dostrzec ją innym!

Baran

Nie jesteś standardową pięknością. To bardzo dobrze! Podobasz się mężczyznom, ceniącym naturalne piękno. Musisz jednak uważać! Wśród przedstawicieli obu płci budzisz duży respekt! Nie każdy facet zdobędzie się na odwagę, by zawalczyć o twoje względy!

Byk

Bywasz postrzegana, jako idealne połączenie doskonałej pani domu i namiętnej kochanki. Zwykle przyciągasz tradycjonalistów, choć w twoim guście z reguły są zupełnie inni panowie. Choć wydaje ci się, że twoje serce może rozpalić jedynie namiętny kochanek i samiec w stylu macho, prawda może okazać się zupełnie inna!

bliźnięta

Twoje mocne strony to kreatywność i urok osobisty. Za sprawą kilku wyjątkowych cech charakteru, nie jesteś typową seksbombą, przyciągającą męskie spojrzenia. Mimo to, nie możesz narzekać na brak zainteresowania. W ferworze szalonych pomysłów, nie zauważasz prawdziwych fanów twojej osobowości. Zmień to.

Rak

Miłość od pierwszego spojrzenia, to twoim zdaniem wyssana z palca bajka? Nic dziwnego –nie miałaś jeszcze okazji zaznać uroków spontanicznego zakochania. Uwodzisz mężczyzn głęboko ukrytymi cechami charakteru. Czas otworzyć się na świat.

jak znaleźć chłopaka

Lew

Podczas imprez, na pewno nikt nie postrzega cię, jako szarą myszkę! Twój charakterystyczny sposób bycia, brak skrępowania i elegancja, od razu rzucają się w oczy. Dzięki temu, masz kilku własnych fanów, którzy niestety nigdy się do tego nie przyznają… Zacznij przyglądać się innym i uważnie słuchać.

Panna

Swoim swobodnym zachowaniem, zbyt często wchodzisz w rolę kumpla dla swoich kolegów. Postaraj się wyeksponować swoją urodę, którą skrzętnie chowasz! Spraw, by oprócz porozumienia, które łatwo z tobą złapać, mężczyźni zauważyli również twoją kobiecość!

Waga

Wdzięk, ciepło i wrodzony urok osobisty sprawiają, że jesteś smakowitym kąskiem dla każdego mężczyzny… Problem w tym, że często nie jesteś świadoma swojego potencjału! Czas zadbać o własną pewność siebie i pokazać się innym!  

Skorpion

Nie możesz narzekać na samotność. Jeśli nie ma wokół ciebie facetów, zaczynasz czuć się nieswojo. Szkoda tylko, że w gronie twoich kolegów nie ma mężczyzny, na którym naprawdę by ci zależało. To nieśmiali, romantyczni i delikatni wieczni chłopcy. Zamiast nich spotykasz jedynie panów, którym po głowie chodzi wyłącznie jedno…

Strzelec

Zastanawiasz się, dlaczego zawsze trafiasz na tych niewłaściwych? Choć marzysz o tych rozważnych, spokojnych i opiekuńczych, przyciągasz jedynie tych nieodpowiedzialnych i dziecinnych. Wszystko za sprawą twojej spontaniczności i żądzy przygód. Życiową energię wykorzystaj do walki o swój ideał!

 

czy nasze znaki zodiaku się uzupełniają

Koziorożec

Podobnie, jak zodiakalna Panna, również za wszelką cenę starasz się być niezależną osobą, której nie w głowie kobiece błahostki! Twoje mocne strony, to opanowanie i rzeczowe podejście do każdego problemu.

Wodnik

Zwariowana dusza i chodząca z głową w chmurach idealistka? To właśnie ty! Choć, w oczach rozmówcy, często dostrzegasz nutę pobłażliwego uśmiechu, pamiętaj, że tak naprawdę, wzbudzasz zainteresowanie! Prawdę o sobie znasz jedynie ty i niezależnie od tego, jaka jesteś, flirt to pierwsze, co w twoim przypadku rzuca się w oczy!

Ryby

Uważasz, że ciemny kąt, to najlepsze miejsce dla ciebie. Nie lubisz zwracać uwagi na siebie, a na myśl o byciu w jej centrum, ogarnia cię przerażenie… Nie myśl jednak, że uda ci się schować przed wzrokiem całego świata. Na szczęście twoje próby, często przynoszą odwrotny efekt, do zamierzonego!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Które znaki zodiaku mają największą szansę na karierę?

Astrologowie są zdania, że przypisane nam przez datę urodzenia cechy warunkują nasze zachowania, osobowość oraz życiowy sukces. Sprawdź, czy masz szanse na zdobycie sławy!

SENNIK PAPILOTA: Romans i rekiny

Dzisiaj Wróżka Nunila tłumaczy, co oznaczają pojawiające się we śni rekiny i… zdrada. Czy Ewelina i Angelika powinny mieć powody do niepokoju?

Polecane wideo

Komentarze (378)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2013 15:27
To prawda że raki to wstydziochy :D Podrywamy powoli i charakterem, a nie słówkami lub gestami :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2013 22:25
najseksowniejszy znak dla kobiety to ten nowyy .Jeszcze zadna go nie poznała ?? ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 10:43
Byk ;p PRAAAWDA! Prócz tego, że mysle iż macho może mnie rozpalić ;p zawsze chciałam mieć słodkiego romantyka ;p i mam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2012 09:17
Skorpion zgadza się
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2012 17:37
ale brednie,kto w to wierzy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie